Amator markowego alkoholu złapany na gorącym uczynku

Przyjechał do Nowego Sącza z Wieliczki. Tutaj z dwóch sklepów wyniósł butelki z alkoholem. Kiedy to samo próbował zrobić w trzecim dyskoncie, został złapany na gorącym uczynku.

12 października po godzinie 17:00 mężczyzna ze sklepowej półki zabrał dwie 1,5-litrowe butelki markowego trunku i wyszedł bez płacenia. Długo jednak nie nacieszył się swoim łupem. Kradzież została zauważona przez ochroniarza, a złodziej ujęty przed budynkiem. Pracownicy sklepu powiadomili policję, a odzyskany alkohol znów trafił do sprzedaży.

Szybko okazało się, że 31-latek z Wieliczki ma nieco więcej na sumieniu. W jego samochodzie policjanci znaleźli jeszcze cztery butelki z markowymi napojami procentowymi. Ukradł je tego samego dnia w innych dwóch nowosądeckich sklepach.

– Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży. Za te czyny grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności – informuje kom. Justyna Basiaga, Oficer Prasowa KMP w Nowym Sączu.

fot. KMP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.