Marcin Jakimowicz, dziennikarz „Gościa Niedzielnego” będzie kolejnym gościem RTCK (Rób To co Kochasz). W piątek o godz. 17 w WSB-NLU w Nowym Sączu wygłosi konferencję pt. Alleluja i do tyłu!

wsb3

- To będzie opowieść o mocy, która doskonali się w słabości. O tym, dlaczego Najwyższy, przed którym aniołowie padają na twarze, chce zajmować ostatnie miejsce? Dlaczego Jezus pozwolił na to, by wołano o nim „to żarłok i pijak”? Co było przyczyną tego, że Król Królów i Pan Panów na kolanach mył brudne stopy uczniów? Czy tak naprawdę musiał w swym rodowodzie wymieniać kobiety, które zostały przyłapane na prostytucji? I czym jest „wszelka władza”, która została Mu dana? - zapowiadają organizatorzy.

Marcin Jakimowicz będzie mówił o tym, jak reagować na milczenie Boga. Opowie o  desperatach, którzy pchają się do Niego poza kolejką. O dzieciach, których modlitwa jest w stanie poskromić nieprzyjaciela i rozłożyć na łopatki wroga. O małych, błahych, niepozornych gestach i drobnostkach, które decydują o losach świata. I tym, że przyniesienie na pole walki zwykłego sera może zmienić losy wojny.

Bilety na konferencję można nabyć tutaj.

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Otrzyma ją osoba, która jako pierwsza pod postem na temat konferencji na naszym FB napisze jej tytuł.

Materiał partnera

TEB

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.