Ależ nokaut! Rafał Dudek wygrał z niepokonanym dotąd pięściarzem na gali Babilonu [ZDJĘCIA]

Ależ nokaut! Rafał Dudek wygrał z niepokonanym dotąd pięściarzem na gali Babilonu [ZDJĘCIA]

Dudek

Rafał Dudek z klubu Fight House Nowy Sącz wystąpił dziś na gali Babilon Boxing Show & K1 w Nowym Dworze Mazowieckim. Zmierzył się w formule bokserskiej z Krzysztofem Wojciechowskim. To był starcie dwóch niepokonanych zawodników w zawodowym boksie. Walkę transmitowała telewizja Polsat. Pojedynek komentowali Andrzej Kostyra i Przemysław Saleta.

Dudek i Wojciechowski zmierzyli się w kategorii półciężkiej. Obydwaj wypełnili limit. Sądeczanin wniósł na wagę 78,7 kg, natomiast Krzysztof Wojciechowski 79,1 kg. Rywal miał szerszy zasięg ramion.

Sądecki wojownik zaczął ostrożnie. Pierwsza runda upłynęła pod znakiem wielu wymian. I gdy wydawało się, że czeka nas długi i intensywny pojedynek, zawodnik z Nowego Sącza ciosem prawą ręką „odciął prąd” dotychczas niepokonanemu w zawodowym boksie Krzysztofowi Wojciechowskiemu.

– Mam formę życia. Chce zawalczyć o pas – powiedział po walce Rafał Dudek na antenie Polsatu. Komentujący galę Andrzej Kostyra po raz kolejny pochwalił zawodnika z Nowego Sącza, wieńcząc mu wiele dobrego w przyszłości.

Czytaj także: To najtrudniejszy moment klubu w XXI wieku. Sandecja gotowa by zatrzymać zły czas

Fot. transmisja Polsat

Reklama