Al.Capone gasi pragnienie pracownikom szpitali #Brawobiznes !

Epidemia i związane z nią zagrożenia to czas trudny dla wszystkich – w sposób szczególny dla przedsiębiorców, jednak ducha nie tracą. Walcząc o przetrwanie, pamiętają, że warto pomagać. Swoją cegiełkę w ogólnopolskie pomaganie  dołożyła firma Al.Capone.

PROTGAS6

Od kilku dni otrzymujemy niepokojące sygnały o licznych brakach i potrzebach w placówkach medycznych walczących obecnie z pandemią koronawirusa. Nie pozostajemy bez odzewu na te prośby. Zarząd zadecydował aby nieodpłatnie przekazać wodę i napoje energetyczne. Dziękujemy naszym franczyzobiorcom oraz pracownikom, którzy bezpośrednio zaangażowali się w działania. Zwracamy się z prośbą do innych przedsiębiorców – producentów, dystrybutorów, aby również dołączyli do pomocy. Razem szybciej uda się nam wygrać z pandemią – apeluje Iwona Borys, przedstawicielka sieci Al.Capone.

Wsparcie trafiło m.in do oddziału sądeckiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Wielogłowach.

 

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Studio DTS

Jak firmie, w której pracuje 1500 osób, udaje się zapanować nad koronawirusem? Czy pandemia mocno zaszkodziła branży kolejarskiej? Na te i inne pytania odpowiada gość Studia DTS Zbigniew Konieczek, prezes spółki Newag w Nowym Sączu.

Najczęściej wyświetlane

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]