Chełmiec ma Akademię Tenisa na miarę XXI wieku [ZDJĘCIA]

Wszystko zaczęło się od marzenia pana Janusza Stanka, którego pasją jest tenis ziemny. Chciał stworzyć miejsce, w którym będzie można pograć w tenisa, uprawiać sport i odpoczywać. W ciągu kilkunastu miesięcy marzenie zamieniło się w rzeczywistość. Powstał obiekt sportowy, w którym będzie można się zmęczyć i zażyć relaksu. Cztery korty tenisowe, siłownia, fitness, fizjoterapia, sauna, salon masażu, kawiarnia, stylizacja paznokci, dietetyk – wszystko to, skupione w jednym miejscu – czyli w Akademii Tenisa. To jedyny taki obiekt w całym kraju.

wsb3

Miejsce to jest stworzone dla każdego: profesjonalisty, amatora, dzieci, dorosłych, kobiet i mężczyzn… Zarówno dla tych, którzy kochają sport od lat jak dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną. Cztery korty w tym dwa kryte i dwa odkryte sprawiają, że z obiektu można korzystać przez okrągły rok.

Ofertę przygotowano w ten sposób, aby zapewnić atrakcyjne spędzenie czasu całej rodzinie. Są zajęcia fitness prowadzone przez instruktorów, siłownia z obsługą trenerów personalnych, lekcje gry w tenisa dla dzieci…

W obiekcie będzie można także kupić odzież sportową marki Wee Dolls Marianny Sokołowskiej-Ziółko i skorzystać z kawiarni, która oferować będzie nie tylko kawę, ale również napoje chłodzące i katering dietetyczny firmy Dietering.  Jest też gabinet stylizacji paznokci, sauna, gabinet masażu i fizjoterapii, gabinet dietetyka. W sklepie i wypożyczalni sprzętu tenisowego marki Babolat można zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt. Jest też serwis. Czego chcieć więcej?

– W Polsce nie ma drugiego takiego kompleksu, który daje tak wiele możliwości. Oferujemy kompleksową obsługę przez siedem dni w tygodniu. To będzie miejsce dla każdego, w którym nie trzeba się wstydzić, że ktoś nie grał nigdy w tenisa, czy też nie był nigdy na siłowni. Do nas można przyjść, uzyskać poradę trenera i zacząć swoją przygodę ze sportem. Obiekt jest w pełni monitorowany, a w strefie relaksu znajdować się będą cztery telebimy, na których rodzice będą mogli oglądać poczynania swoich dzieci. Być może obserwacje tego, co dzieje się na salach fitness kogoś też zmotywuje się do ćwiczeń? – mówi menadżer Akademii Tenisa Chełmiec Jarosław Pasoń. 

 

Obiekt odpowiada także potrzebom osób niepełnosprawnych. W budynku znajduje się winda, dzięki której takie osoby będą mogły przyjechać na masaż lub fizjoterapię.  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, udało się im także pozyskać dotację fundacji Nowa Galicja, dzięki której 45 dzieci z gminy Chełmiec będzie mogło skorzystać z trwających 10 tygodni zajęć tenisowych z dopłatą 172 złotych. Trening będzie obywał się raz w tygodniu, na który akademia zapewnia również transport.

W obiekcie prace wykończeniowe właściwie dobiegają już końca. Zapowiada się huczne otwarcie podczas którego zaplanowano mecze pokazowe i wiele innych atrakcji na które zapraszamy już wkrótce!

tekst sponsorowany

MAGIK MAŁA
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]