,,A słowo stało się ciałem”. Rozpoczyna się rozbudowa Sądeckiego Hospicjum

,,A słowo stało się ciałem”. Rozpoczyna się rozbudowa Sądeckiego Hospicjum

Sądeckie Hospicjum podpisało dzisiaj umowę z firmą, która zaprojektuje, a następnie zajmie się budową nowego skrzydła. Wyczekiwana rozbudowa teraz stała się faktem. ,,Wykonawcy życzymy sprawnej realizacji inwestycji, zgodnej z harmonogramem, oraz wielu sukcesów na każdym etapie prac” – czytamy na stronie hospicjum.

Dziś (27 kwietnia) w siedzibie Towarzystwa Przyjaciół Chorych „Sądeckie Hospicjum” podpisano umowę na rozbudowę budynku hospicjum. W imieniu stowarzyszenia dokument został sygnowany przez skarbnik Dominikę Kroczek oraz prezesa Mieczysława Kaczwińskiego. Z kolei firmę Ersbet, która wygrała przetarg reprezentował jej prezes Rafał Stanuszek. Oferta, która została przez nią złożona była zarazem najkorzystniejszą ze wszystkich – najdroższa opiewała na kwotę 19 508 700 zł. Z kolei sam koszt budowy nowego skrzydła oszacowano na 11 276 650 zł.
Dla Sądeckiego Hospicjum to bardzo ważny moment – nowe skrzydło oznacza więcej miejsc, dla podopiecznych, których wcale nie ubywa.

 

Fot. Adrian Maraś

Filmoteka dts24

211 Videos