44-latek w ciężkim stanie. Do wypadku doszło podczas naprawy koparki

Poręba Wielka, wypadek przy naprawie koparki

Do zdarzenia doszło w jednym z zakładów pracy w Porębie Wielkiej (gm. Niedźwiedź). Mężczyzna został przygnieciony przez element maszyny budowlanej. Jego stan określono jako ciężki.

44-latek wykonywał roboty naprawcze na terenie zakładu pracy. W pewnym momencie część koparki, którą naprawiał oderwała się i przygniotła mężczyznę. Do wypadku doszło wczoraj około godziny 10.30. Ze względu na obrażenia poszkodowanego zdecydowano o wezwaniu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

– Mężczyzna został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Nowym Targu. Jego stan jest ciężki – poinformowała naszą redakcję asp. Jolanta Batko.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, biegły z zakresu mechaniki, a także przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy.

To kolejne niebezpieczne zdarzenie, do którego doszło na terenie zakładu pracy w naszym regionie. W sierpniu w betoniarni Cieniawa zginął 26-latek. O tym informowaliśmy —>TUTAJ.

Fot. ilustr. dts24.pl

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.