Masz dzieci? Weź je na bal!

Masz dzieci? Weź je na bal!

Konkursy z nagrodami, wybór króla i królowej balu, pokaz ratownictwa medycznego a także tysiąc darmowych lodów – to tylko kilka z licznych atrakcji czekających 9 lutego na wszystkie dzieci, które przybędą do hali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Odbędzie się tam bal „Radość Wasza – Radość Nasza” organizowany przez stowarzyszenie Beskidzkie Więzi.

– Do udziału w balu zapraszamy wszystkie dzieci, zarówno z Nowego Sącza i okolic, jak i te, które przebywają w naszym mieście na zimowiskach – mówi Artur Czernecki, prezes stowarzyszenia Beskidzkie Więzi. – Bal rozpocznie się o godz. 10. i potrwa do 13. 

Opiekę nad uczestnikami zabawy będą sprawować studenci PWSZ pod kierownictwem mgr Bogusławy Gaweł.

Warto wspomnieć, że nasz bal ma charakter integracyjny. Biorą w nim udział także dzieci niepełnosprawne – podkreśla Artur Czernecki.

Aby wziąć udział w balu wystarczy przyjść do hali MOSIR  9 lutego przed godziną 10.00 i odebrać bezpłatne wejściówki. Organizatorzy imprezy proszą o przyniesienie ze sobą obuwia zamiennego.

fot.JZ

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.