Masz dzieci? Weź je na bal!

Konkursy z nagrodami, wybór króla i królowej balu, pokaz ratownictwa medycznego a także tysiąc darmowych lodów – to tylko kilka z licznych atrakcji czekających 9 lutego na wszystkie dzieci, które przybędą do hali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Odbędzie się tam bal „Radość Wasza – Radość Nasza” organizowany przez stowarzyszenie Beskidzkie Więzi.

– Do udziału w balu zapraszamy wszystkie dzieci, zarówno z Nowego Sącza i okolic, jak i te, które przebywają w naszym mieście na zimowiskach – mówi Artur Czernecki, prezes stowarzyszenia Beskidzkie Więzi. – Bal rozpocznie się o godz. 10. i potrwa do 13. 

Opiekę nad uczestnikami zabawy będą sprawować studenci PWSZ pod kierownictwem mgr Bogusławy Gaweł.

Warto wspomnieć, że nasz bal ma charakter integracyjny. Biorą w nim udział także dzieci niepełnosprawne – podkreśla Artur Czernecki.

Aby wziąć udział w balu wystarczy przyjść do hali MOSIR  9 lutego przed godziną 10.00 i odebrać bezpłatne wejściówki. Organizatorzy imprezy proszą o przyniesienie ze sobą obuwia zamiennego.

fot.JZ

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.