20-latek zostawił pożegnalną wiadomość. Nurkowie odnaleźli ciało w jeziorze

20-latek zostawił pożegnalną wiadomość. Nurkowie odnaleźli ciało w jeziorze

Całą noc trwały poszukiwania prowadzone nad jeziorem Klimkówka w powiecie Gorlickim. Młody człowiek zniknął z domu, zostawiając wiadomość sugerującą myśli samobójcze. Dziś około godziny 11:00 nurkowie znaleźli w wodzie ciało mężczyzny.

– Po północy wpłynęło do nas zgłoszenie dotyczące 20-letniego mieszkańca gminy Ropa. Członkowie rodziny zgłosili, że mają obawy o jego życie, ponieważ w domu pozostawił komunikat, który mógł sugerować, że ma myśli samobójcze. Zapadła decyzja o natychmiastowych poszukiwaniach – informuje asp. sztab. Grzegorz Szczepanek z KPP w Gorlicach.

Już od godziny 2:00 przeszukiwano brzeg jeziora Klimkówka oraz jego taflę. Do rana działania nie przyniosły jednak rezultatu.

– Zdecydowano o skorzystaniu z pomocy płetwonurków Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie. Ekipa dojechała do nas około godziny 9:00 i przystąpiła do poszukiwań. Przed 11:00 płetwonurkowie odnaleźli ciało młodego mężczyzny. W tej chwili weryfikujemy, czy to jest na pewno poszukiwany 20-latek – wyjaśnia policjant.

Na miejscu pracuje w tej chwili prokurator oraz grupa dochodzeniowo-śledcza z KPP w Gorlicach. W akcji poszukiwawczej uczestniczyło ponad 30 policjantów, strażacy zarówno z PSP jak i z okolicznych jednostek OSP, WOPR, a także ratownicy z Krynickiej Grupy GOPR.

fot. ilustr. KNB i grupa krynicka GOPR

 

Zdrowy duch musi umieć się złościć

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.