Budowa „Sądeczanki”, utrzymanie 500+, niższe podatki, wyższe płace, obligatoryjne referenda, głosowanie przez internet, dostęp do lekarzy – specjalistów i leków, pakiet dla osób z niepełnosprawnościami, szczepienia dla dzieci, program walki z rakiem, 13 emerytura… to kilka z wielu postulatów wyborczych, zaprezentowanych przez dwudziestu kandydatów Koalicji Obywatelskiej w zbliżających się wyborach.

Zwrócono też uwagę na poprawę jakości powietrza poprzez wyeliminowanie węgla, zakaz sprowadzania śmieci do Polski i ograniczenie zużycia plastiku.
Listę Koalicji Obywatelskiej w okręgu nr. 14 otwiera Jagna Marczułajtis – Waczak. Na drugim miejscu znajduje się Andrzej Czerwiński, a na trzecim – Marta Fogler.

Jak podkreśliła, po wygranych wyborach partia zapewni rozwój turystyki i komunikacji na Sądecczyźnie oraz budowę Sądeczanki i Zakopianki.

Podczas spotkania zaprezentowali się również pozostali kandydaci:
- Witold Kochan
- Elżbieta Ruchała
- Piotr Musiał
- Waldemar Olszyński
- Sylwia Lehner
- Marek Janczak
- Jan Karpiel-Bułecka
- Janusz Cymer
- Piotr Doll
- Halina Schirmer
- Bogusław Pachniowski
- Barbara Ciechańska
- Andrzej Lorek
- Stanisław Pater
- Jacek Gwóźdź
- Agata Lewandowicz
- Jerzy Majka



































































































































































































