16 szefów kuchni i 8 dań – ta kolacja pomoże domom dziecka

16 szefów kuchni i 8 dań – ta kolacja pomoże domom dziecka

To może być jedyna taka okazja – wykwintna kolacja, złożona z 8 dań i przygotowana przez zespół 16 szefów kuchni. Nie dość, że można w ten sposób dogodzić swojemu podniebieniu, to jeszcze przy okazji zrobić coś dobrego. Całkowity dochód z wydarzenia trafi bowiem do sądeckich domów dziecka.

– Już 27 października w Lemon Resort Spa organizujemy dla was wyjątkowe wydarzenie – kolację charytatywną „Kucharze pomagają” – mówi Janusz Garncarczyk, szef kuchni restauracji Lemon w Gródku nad Dunajcem. – A kto dla was będzie gotował? Między innymi Sylwia Stachyra, Wojciech Rzepecki, Jasiek Kuroń, Tomasz Jakubiak i wielu wielu innych znakomitych szefów kuchni.

Wydarzenie, które rozpocznie się o godzinie 19:00, poprowadzą Paweł Gruba i Tomasz Jakubiak. 16 szefów kuchni przygotuje najwyższej jakości, 8-daniową kolację. Można spodziewać się także muzyki na żywo oraz licytacji.

Bilety wstępu na wyjątkową kolację kosztują 450 zł od osoby. Cała kwota uzyskana z ich sprzedaży, tak jak i pieniądze z licytacji, zostaną podzielone równo pomiędzy Dom Dziecka w Klęczanach, a także Placówki Opiekuńczo-Wychowawcze nr 1 i nr 2 w Nowym Sączu oraz nr 3 w Trzycierzu.

Organizatorami charytatywnej kolacji są Tomasz Jakubiak, Lemon Resort Spa i Fundacja GARDA.

Każdy, kto chciałby zakupić bilet na to wydarzenie, powinien skontaktować się z recepcją Lemon Resort Spa pod numerem telefonu: 18 440 58 00 lub mailowo: [email protected].

plakat: Lemon Resort SPA

Czytaj też: Strażak dotarł do Zurychu. Rozpoczyna się bitwa o jego życie. ,,Dziękuję przyjaciele”