1 marca, Nowy Sącz: Let's rock! HOUSE OF DEATH zagra w Fabryce

Szykujcie się na mocny pierwszy dzień marca! Do Nowego Sącza zawita grupa HOUSE OF DEATH z porcją kapitalnego, nowoczesnego hard rocka z potężnym, melodyjnym śpiewem, soczystym riffowaniem i konkretną grą sekcji rytmicznej.

Renault2

Kwartet pwostał w marcu 2019 roku, z inicjatywy gitarzysty Adama Bielczuka znanego z takich składów jak "NIKT" czy "ANTI TANK NUN". Do Adama dołączył Titus z ACID DRINKERS i panowie rozpoczęli komponowanie pieśni na debiutancki album. Chwilę później pojawia się perkusista Bogumił "Mr Bo" Krakowski, również znany z ANTI TANK NUN. Titus wskazuje jedynego jego zdaniem sensownego wokalistę, który poradziłby sobie z tym co band ma zamiar zagrać... To Juan Carlos Cano. Zwycięzca jednej z edycji Voice of Poland. Po nagraniach demo Juan okazuje się strzałem w" dychę". Od tego momentu HOUSE OF DEATH działa w pełnym składzie nagrywając w czerwcu i sierpniu 2019 roku materiał na pierwszy album - MIDNIGHT SPECIAL.

Koncert odbędzie się w klubie FABRYKA. Otwarcie klubu o 17.30, start koncertu o 18:00.

Bilety można kupić TUTAJ.

A dla naszych Czytelników gospodarze koncertu mają w uopminku dwa podwójne zaproszenia.

Aby zdobyć jedno z nich znajdź post z informacją o koncercie na naszym profilu na FB i w  komentarzu pod nim napisz kogo chcesz zabrać na koncert i dlaczego? 😉 Będziemy wdzięczni również za udostępnienie informacji o wydarzeniu.

Na zgłoszenia czekamy do dziś (26. II) do godz. 23.00. Później wyłonimy zwycięzców zabawy!

House Of Death Live In Nowy Sącz

★ House of Death nie bierze jeńców i rusza ze swoją trasą koncertową promującą album MIDNIGHT SPECIAL ★ HOUSE OF DEATH czyli kwartet grający ciężkiego rocka. Na pokładzie m.in. Titus z ACID DRINKERS czy Juan Carlos Cano, zwycięzca Voice of Poland. BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY ↓↓↓

Opublikowany przez House Of Death Poniedziałek, 24 lutego 2020

House of Death „Kapitalny, nowoczesny hard rock z potężnym, melodyjnym śpiewem, soczystym riffowaniem i konkretną grą sekcji rytmicznej”, to nie hasło reklamowe, a prawdziwa recenzja debiutanckiej płyty „Midnight Special. Album patrzy z półek sklepowych od kilkunastu tygodni. Bo i House Of Death nie jest typowym zespołem, jakich wiele na naszym rynku – to masakrycznie dobry mechanizm stworzony przez cztery świetnie uzupełniające się osobowości – Adama Bielczuka, Titusa, Juana Carlosa Cano i Bogumiła Krakowskiego. Cano jest Meksykaninem i zwycięzcą czwartej edycji talent show The Voice Of Poland, Bielczuk i Krakowski spotkali się z Titusem, którego oczywiście przedstawiać nie trzeba, w nieistniejącym już Anti Tank Nun. Między muzykami zażarło od razu – gdy Cano przyleciał do Goleniowa na pierwszą próbę, przywitali go chlebem z… gorzką żołądkową i banerem „Witamy Antonio Banderas”. Koncerty House Of Death są celebracją heavy metalu w najczystszej postaci, emanacją dźwiękowej potęgi brzmienia gitar, perkusji i głosu. Dlatego nie może Was na nich zabraknąć. Let's rock!

 

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.