Zza miedzy. Mężczyzna odciął sobie szlifierką palce. Pomogli policjanci

Zza miedzy. Mężczyzna odciął sobie szlifierką palce. Pomogli policjanci

policja

Policjanci, to nie tylko, wbrew powszechnej opinii, panowie od wypisywania mandatów. Mundurowi potrafią spieszyć na ratunek i pomóc w krytycznych sytuacjach. Udowodnili to funkcjonariusze z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu. Pilotowali samochód, w którym wieziono mężczyznę z odciętymi palcami. Liczyła się każda minuta.

Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek, 26 maja, przed godziną 14, na ulicy Ludźmierskiej w Nowym Targu. Do policjantów, którzy legitymowali inną osobę, podbiegł wystraszony mężczyzna i poinformował ich, że w samochodzie znajduje się jego tata, który w domu podczas pracy szlifierką, odciął sobie palce i musi pilnie dostać się do nowotarskiego szpitala.

W mieście tworzyły się duże korki, więc dojazd do szpitala był mocno utrudniony. Czasu nie było za wiele, bo ranny obficie krwawił. Policjanci zadzwonili do dyżurnego jednostki, przekazali szybko informacje i eskortowali osobówkę z poszkodowanym. Dzięki temu sprawnie udało się dotrzeć do lecznicy, gdzie rannym zajęli się specjaliści. Postawa mundurowych godna pochwały. Oby więcej takich funkcjonariuszy!

Fot. ilustr. KMP w Nowym Sączu. 
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.