Zwycięzcy odebrali choinki od posła Jana Dudy. Wszystkim udzielił się świąteczny klimat

Zwycięzcy odebrali choinki od posła Jana Dudy. Wszystkim udzielił się świąteczny klimat

Poseł Jan Duda, choinki

Co roku poseł Jan Duda obdarowuje sądeczan choinkami z własnej plantacji. Zawozi je między innymi do domów dziecka i innych instytucji. Dzieli się nimi także z Czytelnikami dts24. W ubiegłym tygodniu pomocnicy św. Mikołaja przywieźli drzewka do naszej redakcji. Dzisiaj rozdał je poseł Duda.

Aby zdobyć świąteczne drzewko z lasu w Rdziostowie, trzeba było spełnić dwa warunki. Po pierwsze, pod tekstem konkursowym zamieszczonym na naszym profilu na Facebook’u wystarczyło umieścić komentarz, w którym wyjaśniacie dlaczego warto na święta mieć żywą choinkę? Drugi warunek dotyczył zobowiązania: każdy, kto wygrał w naszej zabawie świąteczne drzewko, złożył obietnicę, że dzisiaj pojawi się w naszej redakcji o godzinie 13:00, aby choinkę odebrać. I tak oto kilkanaście pięknych choinek trafiło do domów Czytelników DTS24. Drzewko wprowadzi do nich nieco świątecznej magii i zapachu lasu.

,,Tylko i wyłącznie naturalna choinka. Tradycja, klimat, zapach… i dla mnie bardzo ważna sprawa, to ekologia, zero waste. Z taką choinką, będą wyjątkowe święta. Naturalne, drewniane i ręcznie robione dekoracje już nie mogą się doczekać, by ozdobić choineczkę” – podzieliła się Agata Kotlarz i wygrała świąteczne drzewko.

Kolejna zwyciężczyni Paulina Kruczek napisała, że żywa choinka wprowadza świąteczny klimat. ,,Spotkanie w gronie najbliższych, przy wspólnym śpiewie kolęd, a to wszystko przy zapachu żywej choinki. A do tego jest idealnym naturalnym drapakiem dla kotów” – dodała i tym nas oczarowała.

Kolejne komentarze były równie sentymentalne. Bożena Adamczyk przyznała, że jak święta, to tylko przy świeżej choince w gronie rodzinnym. Przystrojonej własnoręcznie zrobionymi ozdobami, w domu gdzie unosi się zapach pierniczków i potraw wigilijnych, gdzie panuje miłość i radość…

Z kolei Asia Miksi wyznała, że żywa choinka, to wspomnienie dziecięcych lat. ,,Ten zapach, łaskotki od igiełek, gdy wieszało się własnoręcznie robione zabawki, łańcuch z papieru kolorowego klejonego klejem biurowym…” – napisała, jednocześnie przyznając, że żywa choinka byłaby super prezentem dla jej córki, która kończy dzisiaj 19 lat.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że drzewko już dzisiaj wprowadzi do Waszych domów magię świąt.

W ubiegłym roku drzewka cieszyły tak się dużym wzięciem, że kilka iglaków ,,zniknęło” przed rozstrzygnięciem konkursu. Opublikowaliśmy wówczas apel dotyczący poszukiwania złodzieja, ale takiego obrotu spraw się nie spodziewaliśmy. Historię zaginięcia drzewek poznacie —> Tutaj.

Fot. Marek Tabak
Share on twitter
Share on facebook