Zwycięstwo rezerw Sandecji

W 14 kolejce IV ligi Wschód zespół rezerw Sandecji pokonał na wyjeździe LKS Szaflary. Dzięki zdobytym punktom drużyna z Nowego Sącza umocniła się w górnej części tabeli.

LKS Szaflary – Sandecja II Nowy Sącz 0:1 (
0:1 Manoyan 56

Sandecja :Szymon Tokarz – Szeliga, Łukasik, Jurczak, Smoleń, Kuźma (65 Ogorzały), Dyląg, Tokarczyk, S. Tokarz (90 Potoniec), Manoyan, W. Nowak (75 Palacz).
Na Podhalu zawsze gra się trudno, ale tym razem rezerwy Sandecji nie miały problemu z pokonaniem gospodarzy, choć wynik na to nie wskazuje. W I połowie Sandecja miała zdecydowaną przewagę. Na bramkę górali strzelali W. Nowak, Dyląg, Smoleń, Manoyan, ale piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do siatki. Po zmianie stron gra się nieco wyrównała i zespół z Szaflar miał okazję na zdobycie gola, ale dobrze bronił Szymon Tokarz, a i gra defensywna biało czarnych była skuteczna. Rozstrzygnięcie padło w 56 minucie. Przed polem karnym Manoyan otrzymał piłkę. Minął obrońcę i znalazł się sam na sam z bramkarzem LKS Szaflary. Piłkarz Sandecji takiej okazji nie zmarnował posyłając futbolówkę do siatki gospodarzy.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.