Zwycięstwo młodych koszykarzy

W lidze U-15 zespół STK Wikar Nowy Sącz, po zaciętej grze pokonał limanowian. Był to drugie mecz sądeczan, ale pierwsze zwycięstwo.

STK Wikar Nowy Sącz – MKS BS Limanowa 69:62 (12:15, 17:14, 19:16, 21:17)
Sędziowali: łukasz Oleksy oraz Sabina Kosakowska
STK Wikar: Opoka 26 (2×3), Roman 16, Kogut 13 (3×3), Rosiński 9 (2×3), Pięta 4, Tokarczyk 1, Mróz, Hećko.
MKS BS: Sabura 26, Ksiński 16, Golonka 10 (1×3), Michalik 8 (2×3), Bugajski 2, Strug, Pyrc, Kądziołka, Baluta, Włodarczyk, Chudy.
Początek meczu to zacięta walka pod tablicami. Na akcję sądeczan, odpowiadali limanowianie, a na tablicy najczęściej widniał remis. Tuż przed końcem pierwszej kwarty po rzucie Rosińskiego było 12:12, ale dwie kontry rywali dały im punkty i prowadzenie. Podczas krótkiej przerwy trener STK Maksymilian Sławceki przekazał swoim podopiecznym uwagi, zwracjąc uwagę na rzuty, po dobrze przeprowadzonej akcji. To dało rezultat bo sądeczanie wygrali trzy kolejne kwarty, a w konsekwencji cały mecz.