Zrób żonkilową kartkę – pomożesz podopiecznym hospicjum

Zrób żonkilową kartkę – pomożesz podopiecznym hospicjum

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, a z nią piękne słońce, tulipany i oczywiście żonkile – symbol nadziei przypominający o ludziach cierpiących. Sądeckie Hospicjum organizuje konkurs na żonkilową kartkę. Będzie ona formą podziękowania wszystkim ludziom dobrego serca, którzy zdecydują się pomóc i ofiarować datek. Weź udział w konkursie i pomóż podopiecznym hospicjum.

Co trzeba zrobić?  Wystarczy, że wykonasz pracę w dowolnej technice malarskiej, rysunkowej, graficznej lub mieszanej i do 20 marca 2018 prześlesz ją na adres Sądeckiego Hospicjum (ul. Nawojowska 155A 33-300 Nowy Sącz). Format prac ma nawiązywać do kartki pocztowej o wymiarach 148x210mm czyli A5. Najważniejsze jest jednak to, żeby prace wykonywać z otwartym sercem.

Głównym celem akcji jest edukacja i uwrażliwienie społeczeństwa na los nieuleczalnie chorych oraz rozbudzanie chęci pomocy. W Nowym Sączu akcja organizowana jest już po raz piąty i co roku cieszy się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród przedszkoli i szkół podstawowych. Przyczynia się bowiem do popularyzowania twórczości plastycznej dzieci propagującej idee hospicyjne na terenie Sądecczyzny.

Dzięki akcji wśród dzieci kształtowane są postawy otwartości wobec otaczającego świata oraz wrażliwości.

fot: pixaby

.

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.