Zostań GENIUSZEM informatyki i zgarnij 10 000 zł!

Jeśli jesteś pasjonatem nowych technologii, informatyki lub ultranowoczesnych gadżetów - nie czekaj! Działaj! Błykawicznie! 1 października upływa termin zgłoszeń do konkursu organizowanego przez nowosądecką Wyższą Szkołę Biznesu pod hasłem: "Geniusz IT".

WSB2020

Nagrodą za zajęcie I miejsca jest 10 000 zł, wizyta studyjna w Microsoft Polska oraz mentoring technologiczny i biznesowy Microsoft. Za zajęcie II i III miejsca nagrodami będą laptopy o wartości 3 tys. zł. Dla wszystkich finalistów  przygotowano vouchery na bezpłatne studia na kierunku Informatyka WSB-NLU.

Dziś ostatni dzień na rejestrację kandydatów, którzy powalczą o tytuł GENIUSZA IT.

Na początek trzeba wypełnić formularz rejestracyjny:

Oto link do formularza

a następnie przygotować się do konkursu.

 
Każdy zarejestrowany uczestnik przygotowuje prezentację albo swój autorski pokaz nagrywając maksymalnie 10-minutowy film prezentujący jego wiedzę, zdolności, wyjątkowe umiejętności albo produkt jego autorstwa.

Pokaz ma przekonać Komisję Konkursową, że to właśnie ten, a nie inny kandydat jest Geniuszem IT.

W skład jury wejdą specjaliści IT, właściciele firm informatycznych a także wykładowcy WSB-NLU oraz delegaci głównego partnera i sponsora.

Czas na przygotowanie prezentacji mija 06.10.2018.

Sugerowany zakres tematyczny:

 • Programowanie,
 • Sieci komputerowe,
 • Multimedia – animacje, filmy, grafika 2D i 3D,
 • Robotyka,
 • Aplikacje internatowe lub mobilne,
 • Gry komputerowe,
 • Programowanie i konstrukcja urządzeń.

Autorzy najciekawszych filmów lub prezentacji dostaną zaproszenie na Wielki Finał - widowisko multimedialne, które odbędzie się w siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu i obejmie między innymi pokazy świateł, laserów oraz występy muzyczne na żywo. W wydarzeniu weźmie udział ponad 2000 osób – głównie studentów oraz młodzieży ze szkół średnich z całej Polski.

Patronem medialnym programu Geniusz IT jest Telewizja Polska (TVP).

Materiał o Programie Geniusz IT zostanie wyemitowany w Telewizji Polskiej w następujących programach: "Teleexpress", "Pytanie na Śniadanie", "Dzień Dobry Polsko", "Sonda 2" oraz w programach regionalnych TVP Kraków.

Kogo szukamy ?– Kim jest kandydat na Geniusza IT:

 • kreatywny, ambitny, pomysłowy, zaskakujący, gotowy na wyzwania młody człowiek (wiek do 20 lat),
 • potrafi tworzyć niebanalne projekty IT,
 • nieobce są dla niego informatyczne triki,
 • potrafi ciekawie zaprezentować swoje umiejętności w oprawie świateł, laserów, efektów specjalnych, muzyki i specjalnie skonstruowanych filmów komponujących się z treścią wystąpienia

SZCZEGÓŁY ZNAJDZIESZ TUTAJ.

zdjęcie: pixabay

Poznaj zwycięzcę ubiegłorocznej edycji konkursu:

PUMA

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.