Inauguracja roku w WSB z Romanem Kluską. W PWSZ – z wykładem o hipoksji

Inauguracja roku w WSB z Romanem Kluską. W PWSZ – z wykładem o hipoksji

Dziś rozpoczynają naukę studenci sądeckich uczelni.  W Wyższej Szkole Biznesu – NLU i w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej trwają już pierwsze wykłady.

W obu uczelniach zaplanowano uroczyste inauguracje roku akademickiego.

W WSB-NLU  27  inauguracja połączona z graduacją absolwentów odbędzie się 20 października o godz. 11. w Auli C010 przy ul. Zielonej 27. Wykład inauguracyjny zatytułowany: „Czynniki sukcesu w biznesie ” wygłosi podczas uroczystości Roman Kluska, twórca firmy OPTIMUS SA.

21 inauguracja roku akademickiego w nowosądeckiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej odbędzie się 5 października o godz. 11.w Auli im. Profesora Andrzeja Bałandy przy Al. Wolności 40. Na wykład inauguracyjny „Hipoksja – nie tylko dla sportowców” zaprasza dr hab. Zbigniew Szyguła.

Obie uczelnie dają szansę spóźnialskim, którzy chcieliby studiować, a jeszcze nie złożyli dokumentów rekrutacyjnych.

W Wyższej Szkole Biznesu trzeba się spieszyć, bo termin rekrutacji uzupełniającej  na wydziałach Informatyki, Zarządzania i Psychologii mija 5 października. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Wolne miejsca ma także PWSZ, gdzie dodatkowa rekrutacja na studia niestacjonarne  w Instytucie Ekonomicznym, Pedagogicznym i Zdrowia trwa do 11 października 2018 r.,a w Instytucie Technicznym – do 12 października 2018 r.  Szczegóły TUTAJ.

 

zdjęcie ilustracyjne z arch WSB-NLU

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.