Zobacz jak wygląda pierwsza w Nowym Sączu Strefa Relaksu [ZDJĘCIA,FILM]

Piasek, leżaki, dobra książka, słońce, muzyka, zimne napoje, darmowa kawa i deszczownia...  - tak właśnie w skrócie można opisać pierwszą strefę relaksu, którą dziś symbolicznie otworzył prezydent Ludomir Handzel jednocześnie oddając ją do użytku mieszkańcom. Już w pierwszym dniu jej funkcjonowania na "Starej Sandecji", można było zobaczyć liczną grupę zainteresowanych sądeczan. 

Renault2

- Cieszę się, że możemy dziś symbolicznie otworzyć pierwszą w Nowym Sączu strefę relaksu. Chcemy urozmaicić mieszkańcom życie i mam nadzieję, że pozytywnie ocenią tego typu inicjatywę - powiedział prezydent Ludomir Handzel.

Zgodnie z zapowiedziami dwa razy w tygodniu organizowane będą tutaj również projekcje filmów czyli tzw. letnie kino plenerowe.

Dla wszystkich tych, którzy nie zabrali z sobą swoje książki, Sądecka Biblioteka Publiczna przygotowała również "wakacyjną bibliotekę" Można tam znaleźć ciekawe pozycje książkowe, a także wymienić swoje - już przeczytane na inne.

Strefa otwarta będzie codziennie od godziny 12. do ostatniego klienta.

Jak zapowiedział prezydent podobna strefa zostanie zorganizowana również w rynku, a jeżeli będzie się cieszyć dużym zainteresowanie, być może również w innych miejscach w mieście.

 

 

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.