Znamy sądeckie, limanowskie i gorlickie kandydatki do korony najpiękniejszej [zdjęcia]

Znamy tegoroczne uczestniczki konkursu Miss i Miss Nastolatek Małopolski odbywającego się w ramach ogólnopolskiego narodowego konkursu piękności Miss Polski. Wiemy też kto będzie reprezentował w konkursie nasz region. 159 kandydatek będzie ubiegać się o koronę najpiękniejszej w dwóch kategoriach. O tytuł Miss Małopolski ubiega się 113 kandydatek z roczników 1994-2003, natomiast o tytuł Miss Nastolatek Małopolski – 46 kandydatek z rocznika 2003-2007. Do czerwcowego finału zakwalifikuje się 30 kandydatek dorosłych oraz 15-20 nastolatek

Jury wybierze 26 dorosłych i 11-16 nastolatek.

Ostatnie miejsca w obu finałach są już… zajęte. Otrzymały je Monika Wsolak z Raby Niżnej oraz Klaudia Pyrz z Kasinki Małej, które otrzymały “złote bilety”.

Pozostałe finalistki wybiorą internauci. Obecnie trwa głosowanie, a szczegóły głosowania można zobaczyć na koncie konkursu na portalu Facebook lub na stronie http://missmalopolski.pl/glosowanie-sms/. Dzięki głosowaniu po trzy kandydatki w każdej z kategorii otrzymają bezpośredni awans do finału bez względu na decyzję jury.

Za kandydatkami jest już pierwsze spotkanie z jury, które odbyło się podczas sesji zdjęciowej w studio Station, zlokalizowanym w dawnym budynku Dworca Głównego w Krakowie.

 Tegoroczna rywalizacja stoi na wysokim poziomie. Kandydatki na półfinałową sesję zdjęciową przyszły bardzo dobrze przygotowane. Oceniany był nie tylko ich wygląd i uroda ale również zachowanie i prezencja – relacjonuje Miss Małopolski 2020 Justyna Haberka, która w tym roku zasiadła w jury konkursu.

Aktualnie panująca miss opowiedziała, co czeka kandydatki:

– Konkurs jest przede wszystkim znakomitą przygodą oraz zabawą, dzięki konkursowi poznać można wiele znakomitych osób. Angażując się i dając z siebie 100 procent można się znakomicie rozwinąć oraz zajść daleko. Po konkursie jest się bardziej pewnym siebie, rośnie też poczucie własnej wartości.

Miss Polski to konkurs, z 30-letnią tradycją. Finał transmituje telewizja Polsat. Jego oglądalność sięga 4 milionów widzów.

W tegorocznym konkursie powiaty nowosądecki, limanowski i gorlicki reprezentuje 16 pięknych pań i pięć nastolatek.

Oto one, najpiękniejsze panie i dziewczęta reprezentujące nasz region:

Kandydatki w konkursie Miss Małopolski

Kandydatki w konkursie Miss Małopolski Nastolatek

 

źródło: biuro konkursu Miss Małopolski

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.