Otwarcie OBI w Nowym Sączu w czwartek 24 maja

Informacja, że przy ul. Prażmowskiego powstanie market OBI wzbudziła wśród sądeczan ogromne zainteresowanie.  Codziennie w naszym portalu przynajmniej kilkanaście osób wpisywało w wyszukiwarkę frazę:  „otwarcie OBI” Specjalnie dla zainteresowanych tym wydarzeniem sprawdziliśmy tę informację. Już wiemy kiedy będzie można zrobić pierwsze zakupy.

wsb3

Już w lutym informowaliśmy o planowanym powstaniu marketu sieci OBI w Nowym Sączu. Wtedy sieć prowadziła rekrutację pracowników.

Skontaktowaliśmy się z Dominikiem Abramowiczem, Specjalistą ds. Komunikacji firmy OBI. Nie mógł nam jeszcze podać dokładnej daty otwarcia sądeckiego OBI, ale też nie pozwolił nam długo czekać na odpowiedź. Nadeszła dziś.

Dominik Abramowicz oficjalnie informuje:

– Otwarcie odbędzie się w czwartek, 24 maja 2018. Na pierwszych klientów będzie czekała moc atrakcji. 

Market będzie działał przy ulicy Pułkownika Władysława Beliny – Prażmowskiego 7 , w obiekcie, na którym przed 2016 rokiem wisiał szyld Nomi, a od kwietnia 2016 – Praktikera.

Sklep remontowo-budowlany OBI przejął miejsca likwidowanych marketów Praktikera w Nowym Sączu, Krakowie, Bytomiu, Czeladzi i w Markach.

Sieć OBI powstała w Niemczech w 1970 roku i jest w czołówce największych sklepów w swojej kategorii na świecie.

fot. pixabay/DTS24

 

MAGIK MAŁA
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]