Otwarcie OBI w Nowym Sączu w czwartek 24 maja

Informacja, że przy ul. Prażmowskiego powstanie market OBI wzbudziła wśród sądeczan ogromne zainteresowanie.  Codziennie w naszym portalu przynajmniej kilkanaście osób wpisywało w wyszukiwarkę frazę:  "otwarcie OBI" Specjalnie dla zainteresowanych tym wydarzeniem sprawdziliśmy tę informację. Już wiemy kiedy będzie można zrobić pierwsze zakupy.

Już w lutym informowaliśmy o planowanym powstaniu marketu sieci OBI w Nowym Sączu. Wtedy sieć prowadziła rekrutację pracowników.

TLENOTERAPIA

Skontaktowaliśmy się z Dominikiem Abramowiczem, Specjalistą ds. Komunikacji firmy OBI. Nie mógł nam jeszcze podać dokładnej daty otwarcia sądeckiego OBI, ale też nie pozwolił nam długo czekać na odpowiedź. Nadeszła dziś.

Dominik Abramowicz oficjalnie informuje:

- Otwarcie odbędzie się w czwartek, 24 maja 2018. Na pierwszych klientów będzie czekała moc atrakcji. 

Market będzie działał przy ulicy Pułkownika Władysława Beliny – Prażmowskiego 7 , w obiekcie, na którym przed 2016 rokiem wisiał szyld Nomi, a od kwietnia 2016 - Praktikera.

Sklep remontowo-budowlany OBI przejął miejsca likwidowanych marketów Praktikera w Nowym Sączu, Krakowie, Bytomiu, Czeladzi i w Markach.

Sieć OBI powstała w Niemczech w 1970 roku i jest w czołówce największych sklepów w swojej kategorii na świecie.

fot. pixabay/DTS24

 

FORD OSO

2 comments

  1. Jamal 28 Kwiecień, 2018 at 21:45 Odpowiedz

    Bardzo dobra wiadomość, w końcu jakąś konkurencja dla Merkurego . Teraz czekamy na Castorame, ptaszki cwierkaja ze może powstać na Wegierskiej.

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.