Zmiany kadrowe w sądeckiej Policji. Jest nowy naczelnik "drogówki"

Wczoraj (9 marca), Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu – insp. Jarosław Tokarczyk, w obecności swojego I Zastępcy mł. insp. Adama Bukańskiego, wręczył trzem policjantom rozkazy personalne powierzenia obowiązków na nowych stanowiskach służbowych.

Renault2

Dotychczasowy Komendant Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej – kom. Bogdan Łęczycki, od wczoraj pełni obowiązki Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Na stanowisku komendanta komisariatu, zastąpi go dotychczasowy Kierownik Posterunku Policji w Gródku nad Dunajcem – asp. szt. Stanisław Dudka.

Z kolei obowiązki kierownika posterunku powierzono asp. szt. Bogdanowi Wojtasowi, który od wielu lat pełni służbę w tej jednostce.

Komendanci pogratulowali dotychczasowych sukcesów oraz podziękowali policjantom za ich codziennie zaangażowanie w pełnioną służbę. Każdy z awansowanych policjantów ma ponad 20-letni staż służby w Policji, sporą wiedzę i doświadczenie zawodowe.

 

Policjant z Krynicy bezkonkurencyjny na nartach

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.