Zmarła Irena Sewiło – nauczycielka i pedagog wielu pokoleń

Zmarła Irena Sewiło – nauczycielka i pedagog wielu pokoleń

Irena Sewiło, zmarła nauczycielka, Przyszowa

Społeczność Szkoły Podstawowej w Przyszowej pożegna jutro (17 stycznia) wieloletnią nauczycielkę i wychowawczynię śp. Irenę Sewiło. Msza św. pogrzebowa rozpocznie się o godzinie 13.00 w kościele parafialnym w Przyszowej (gm. Łukowica).

O śmierci nauczycielki poinformowano na oficjalnej stronie szkoły. – Z żalem przyjęliśmy wiadomość, że odeszła do wieczności śp. Irena Sewiło, nauczycielka naszej szkoły i pedagog wielu pokoleń – wyznają pracownicy placówki.

Dyrekcja i nauczyciele wspominają zmarłą jako uśmiechniętą, szczerą i otwartą na problemy dzieci i młodzieży wychowawczynię. ,,…Pełna entuzjazmu, życzliwości i humoru, zawsze gotowa do pomocy koleżanka – tak o zmarłej napisali współpracownicy ze szkoły, w której uczyła.

Jutro (17 stycznia) odbędą się uroczystości pogrzebowe śp. Ireny Sewiło. Msza św. rozpocznie się o godzinie 13.00 w kościele parafialnym pw. św. Mikołaja w Przyszowej.

9 stycznia zmarła także Maria Manka – długoletnia nauczycielka przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół nr 1 im. J. Piłsudskiego w Limanowej. Miała 72 lata. Przez 43 lata była związana z limanowskim ,,Ekonomem”.

Fot. Szkoła Podstawowe nr 2 w Przyszowej 
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.