Zmarła Elżbieta Wysowska, radna gminy Korzenna i sołtyska Lipnicy Wielkiej

Zmarła Elżbieta Wysowska, radna gminy Korzenna i sołtyska Lipnicy Wielkiej

Wczoraj po długiej i ciężkiej walce z chorobą zmarła Elżbieta Wysowska. W 2010 roku objęła mandat radnej gminy Korzenna, a od 2011 była sołtyską Lipnicy Wielkiej. Miała 57 lat.

Jak zaznaczają przedstawiciele UG Korzenna, Elżbieta Wysowska była bardzo oddana swoim obowiązkom związanym z funkcją sołtyski oraz radnej gminy, choć od dawna zmagała się z problemami zdrowotnymi. Była sumienna i bezinteresowna, a wszelkie sprawy, w które się zaangażowała, doprowadzała do końca.

,,O potrzebach mieszkańców ciągle przypominała, składając wnioski do budżetu i monitując samorządowe władze o realizację kolejnych inwestycji. Poza m.in. licznymi drogami i dworem to jej zabiegom i staraniom sołectwo zawdzięcza także budowę „Orlika”, prace modernizacyjnej w SP w Lipnicy Wielkiej i w budynku Wiejskiego Domu Kultury” – czytamy na stronie UG Korzenna.

Elżbieta Wysowska była również członkinią Rady Nadzorczej Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Korzennej oraz Koła Gospodyń Wiejskich w Lipnicy Wielkiej.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.