Złote zdanie tygodnia. Horożaniecki z Żarsko-Żagańskiego…

Złote zdanie tygodnia. Horożaniecki z Żarsko-Żagańskiego…

tuba

Och, jak bardzo w tym tygodniu możemy żałować, iż nasza gazeta nie ukazuje się w zielonogórskim. To właśnie tam został rozbity bank i padła główna wygrana w najpiękniejszym zdaniu jakie można przelać na papier. Ale i na Sądecczyźnie nie było całkiem słabo pod tym względem. Z bogatej palety złotych myśli, jakie mogą przyjść człowiekowi do głowy wybraliśmy tę oto perłę:

„Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że 3 grudnia 2021 r. w godz. 9:00 – 14 :00 będą prowadzone prace związane z modernizacją drogi powiatowej Kamionka Wielka – Kamionka Wielka w miejscowości Kamionka Wielka”.

Dziękujemy Ci Powiatowy Zarządzie Dróg za tę lekcję geografii! Jak już zmodernizujecie drogę Kamionka Wielka – Kamionka Wielka (czyli łączącą Kamionkę Wielką z Kamionką Wielką) to Tour de Pologne z pewnością wyznaczy tam trasę swojego etapu. Cóż to będzie za wyścig z Kamionki Wielkiej do Kamionki Wielkiej przez z lotną premią w Kamionce Wielkiej!

A na koniec jeszcze jedna lekcja geografii. Udajemy się w okolice wspomnianej Zielonej Góry czyli inaczej w lubuskie. Tam miał miejsce skandal podczas meczu piłki nożnej. Kopacz futbolowy zamiast haratać w gałę w 26. minucie napluł arbitrowi w twarz, za co będzie musiał dożywotnio trzymać się z dala od piłki nożnej. A wszystko to działo się podczas meczu (uwaga!): Cuprum Czciradz – Piast Parkovia Trzebiechów, o czym poinformował Paweł Horożaniecki, przewodniczący Żarsko-Żagańskiego Podkolegium Sędziów.

Jeśli ktoś się jeszcze nie obudził, proponujemy przeczytać to zdanie głośno trzy razy, a potem złośliwie poprosić o to samo kuzynkę ze Szwecji. A może jakieś niezapowiadane dyktando?

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.