W Krynicy odbył się I Puchar Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. Sądeckie policjantki, Teresa Baldowska oraz Ewa Bulanda mogą zaliczyć zawody do bardzo udanych. Obie zdobyły aż sześć złotych medali.

Renault2

W rywalizacji udział wzięło 48 reprezentacji służb mundurowych z całego kraju, blisko 200 zawodniczek i zawodników.
Wyniki zawodów
Złoci medaliści
K1 Rules: 1. kategoria 52 kg: Ewa Bulanda (Reprezentacja Polskiej Policji - Nowy Sącz)
Kick light: 1. Ewa Bulanda
1. kategoria 50 kg: Ewa Bulanda
1. 65 kg Teresa Baldowska (KP Grybów)
Pointfighting: 1. 50 kg: Ewa Bulanda
1. Teresa Baldowska (KP Grybów)

- Organizatorem Pucharu Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Krynicy, w kickboxingu w był nasz UKS Evan. - mówi trener UKS Evan Krzysztof Bulanda - To było duże wzywanie dla nas. Wielkie podziękowania należą się dla mojej mega ekipy: Emilii Dadaś, Gabrysi Migdy, Weroniki Szmit, Andrzeja Gronia, Ewy i Rity Bulandy za wypisywanie dyplomów, parzenie kawy i herbaty, sprzątanie, rozkładanie mat,sprzątanie......za wszystko. Dziękuję Jerzemu Bassie za zaufanie i powierzenie nam organizacji zawodów. Ekipie sędziowskiej za fachową obsługę, generałowi Gromadzińskiemu za męskie rozmowy i wsparcie. Ludziom z hotelu Saol za fachowość, burmistrzowi Piotrowi Rybie za pomoc w organizacji tej sportowej imprezy. Prezesom Muszynianki i Piwniczanki za "wodne" wsparcie, Andrzejowi Gryglowi za cenne rady, służbie maltańskiej za fachową obsługę naszych "połamańców". Sportowo było bardzo dobrze. Nasze zawodniczki, czyli Ewa Bulanda i Teresa Baldowska zdobyły sześć złotych krążków przyczyniając się tym samym do pierwszego miejsca w drużynówce dla Reprezentacji Polskiej Policji.

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.