Złockie, Muszyna. Utrudnienia potrwają dłużej, niż zakładano

Złockie, Muszyna. Utrudnienia potrwają dłużej, niż zakładano

utrudnienia - mapa

Kilka dni temu zapowiadaliśmy, że w bieżącym tygodniu w Złockiem i Muszynie będą wykonywane prace na drodze powiatowej. Pogoda pokrzyżowała jednak plany drogowców, więc roboty potrwają nieco dłużej.

Jak informowaliśmy TUTAJ, prace związane z modernizacją drogi powiatowej nr 1517 K Żegiestów – Szczawnik – Muszyna: ul. Zazamcze zaplanowano na 16 i 17 listopada (czwartek i piątek) w godzinach od 7:00 do 17:00. Niestety, ze względu na niesprzyjającą pogodę nie udało się wykonać całego zakresu robót.

W związku z tym fragment wspomnianej drogi będzie wyłączony z ruchu także w najbliższy poniedziałek i wtorek (20 i 21 listopada) w godzinach od 7:00 do 17:00. Zamknięty odcinek jest oznaczony na mapie, którą umieściliśmy w galerii pod tekstem.

Objazd możliwy będzie drogą powiatową nr 1516 K Muszyna: ul. Polna – Złockie i drogami gminnymi. Jak podkreślają przedstawiciele Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Sączu, w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych roboty zostaną przesunięte. Numer kontaktowy do wykonawcy robót: 608 012 135 (Bogdan Stolarczyk).

mapa: Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu


Czytaj też:

Pijany kierowca wpadł w ręce policji, bo jechał za szybko

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama