Ziarnko Gorczycy dla dobrych ludzi i firm

Ziarnko Gorczycy dla dobrych ludzi i firm

Iwona Romaniak – prezes krynickiej Fundacji Braterstwo, Sławomir Szczerkowski – dowódca nowosądeckiej  Jednostki Strzeleckiej 2006 oraz dwie firmy: Newag SA i Mariposa Med-Spa to laureaci tegorocznego plebiscytu ZIARNKO GORCZYCY.

Statuetki Ziarnka Gorczycy przyznawane są osobom i firmom wyróżniającym się w działalności charytatywnej, we wspieraniu inicjatyw społecznych i w twórczym reagowaniu na problemy bliźnich. Plebiscyt zakończył się galą finałową zorganizowaną w Małopolskim Centrum Kultury Sokół,poprowadzoną przez Małgorzatę Brodę, szefową Instytutu Europa Karpat.

Zwycięzcy nie kryli wzruszenia odbierając statuetki.

Dzięki wsparciu i pomocy innych wszystko się udaje, czego sama nigdy bym nie dokonała. W życiu najważniejsze jest to co dajemy, a nie to, co mamy – mówiła Iwona Romaniak.

Z tego miejsca mogę obiecać, że jak  tylko będę mógł pomagać, będę pomagał – deklarował Zbigniew Konieczek prezes zarządu Newagu, który wspiera Sądeckie Hospicjum.

Plebiscyt jest wspólnym dziełem Prezydenta Miasta Nowego Sącza, Województwa Małopolskiego, Towarzystwa Przyjaciół Chorych Sądeckie Hospicjum, Związku Sądeczan, Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ, Instytutu Europa Karpat i Towarzystwa Gimnastycznego SOKÓŁ.

W tegorocznym konkursie do przyznania statuetki nominowani byli: Halina Adamczyk, Barbara Cetnarowska, Jacek Mamala, Iwona Romaniak, Sławomir Szczerkowski, Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży w Nowym Sączu KANA,  II Liceum Ogólnokształcące w Nowym Sączu, Mariposa Med – Spa, Newag S.A i Zakład Piekarski Grzyb z Tęgoborzy.

Fundusze, które zebrano sprzedając bilety na galę i bal charytatywny oraz wpłaty sponsorów wspomogą Towarzystwo Przyjaciół Chorych Sądeckie Hospicjum oraz Sądeckie Hospicjum stacjonarne, które od stycznia 2017 roku  uruchomiło  nowy oddział opieki nad osobami przewlekle chorymi.

Finałowym punktem gali Ziarnko Gorczycy 2017 i atrakcją tego wieczoru, był występ  Mateusza Ziółko z zespołem, oraz bal charytatywny  w Hotelu Ibis Styles w Nowym Sączu.

fot. MCK Sokół

 

 

 

 

 

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.