Zgłoś młodych piłkarzy do turnieju! Zwycięzcy pojadą na mecz Ligi Mistrzów

Tylko do 23 marca przyjmowane są zgłoszenia do ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego, w którym wygrana oznacza przepustkę na mecz Ligi Mistrzów oraz Borussii Dortmund.

PROT5

Ubiegła edycja spełniła marzenia niejednego dziecka. Zwycięzcy mogli obejrzeć mecz Ligi Mistrzów i osobiście poznać Roberta Lewandowskiego. W tej edycji nagroda główna również jest bardzo kusząca. Rozgrywki XI edycji Deichmann Mini-mistrzostw, już po raz kolejny odbędą się w Nowym Sączu, a zgłoszenia na wydarzenie są przyjmowane w czterech kategoriach wiekowych:

– U-7 – 2011 i młodsi

– U-9 – 2009 i młodsi

– U-11 – 2007 i młodsi

– U-13 – 2005 i młodsi

Organizatorzy czekają na zgłoszenia grup piłkarskich ze szkół, osiedli, parafii i klubów piłkarskich. Będą również przyjmowane zgłoszenia indywidualne.

Formuła gry dla poszczególnych kategorii wiekowych jest taka sama jak w poprzednich edycjach, jest jednak nowość, która przypadnie do gustu wszystkim zwycięzcom.  Zespoły które wygrają zmagania, podobnie jak drużyny z U-9 oraz U-11, awansują do ogólnopolskiego Finału Finałów.

Szczegółowy regulamin turnieju można znaleźć na stronie  www.kochamsport.pl.  Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu 509 110 073.

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Studio DTS

W siedzibie spółki Newag w Nowym Sączu, w obecności Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka, zaprezentowano działanie nowoczesnego toru testowego, który powstał w ramach najnowszych inwestycji nowosądeckiego producenta taboru szynowego.

Najczęściej wyświetlane
Cechini

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]