Żeglarz z chorobą morską – co wiemy o wykładowcach WSB-NLU?

dr Krzysztof Brocławik, WSB-NLU Nowy Sącz, Dobry tygodnik Sądecki

Cierpi na chorobę morską, ale to nie przeszkadza mu żeglować po wodach Chorwacji, Karaibów czy ulubionym przez niego Bałtyku. Doktor psychologii i – jak sam mówi – niebezpieczny fanatyk tej dyscypliny nauki – Krzysztof Brocławik w ten sposób hartuje swój charakter.

Z sądecką WSB-NLU pochodzący z Dolnego Śląska dr Brocławik związał się 15 lat temu. Wówczas jeszcze nie było kierunku psychologii. Został zatrudniony do prowadzenia zajęć MBA z zarządzania zmianą. Od sześciu lat wykłada już na psychologii, gdzie odpowiada za dwa obszary: psychologię społeczną i psychologię osobowości. Swoją osobowość kształtuje natomiast na morzu. Jeszcze będąc studentem, zdobył patent żeglarski.

– Robiłem go nad Jeziorem Rożnowskim, ale wtedy pływałem głównie po Mazurach. To był 1969 rok – wspomina.

Swoją pasję z uwagi na liczne życiowe obowiązki porzucił na długi czas, by powrócić do niej 12 lat temu. […].

Gdzie i jak teraz żegluje dr Krzysztof Brocławik oraz co o sobie zdradzają inni wykładowcy sądeckiej uczelni, dowiesz się, czytając najnowsze, specjalne wydanie „Dobrego Tygodnika Sądeckiego”, poświęcone jubileuszowi 30-lecia WSB-NLU.

WSB-NLU NOWY SĄCZ

Fot. Arch. Załoga kapitana Leszka Michalskiego JKP Kraków po rejsie bałtyckim. Dr Krzysztof Brocławik siedzi pierwszy z prawej.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.