Zegarki Citizen – postaw na japońską markę

Zegarki Citizen – postaw na japońską markę

zegarek citizen

Jedne z najlepszych zegarków powstają w manufakturach szwajcarskich, ale modele japońskie są dla nich coraz poważniejszą konkurencją. Zegarki Citizen męskie i damskie w niczym im nie ustępują – są cenione za jakość wykonania, design, precyzję, a przede wszystkim za korzystanie z innowacyjnych technologii. Japońskie marki specjalizują się w nowoczesnych rozwiązaniach – jak m.in. Citizen. Poniżej wybrane modele męskie oraz damskie.

Zegarek japońskie Citizen – nowinki techniczne

Zegarki japońskie podbijają rynek, przekonują innowacyjnymi technologiami oraz oryginalnym designem. Nie odpowiemy na pytanie, czy są lepsze od czasomierzy powstających w Szwajcarii, ale na pewno stanowią ciekawą alternatywę.

Są wyposażone w świetne mechanizmy i inne komponenty (np. rodzaj szkiełka, tarcza itd.), cenione za wykorzystywane w ich produkcji materiały oraz nowoczesne wzornictwo. Citizen słynie z wdrażania nowinek technicznych do swoich zegarków – jak m.in. Radio-Controlled Watch czy Satellite Wave. To marka, która opracowała pierwszy czasomierz z mechanizmem kwarcowym, pierwszy zegarek wykonany w całości z tytanu, a także pierwszy z mechanizmem solarnym, czyli zasilany energią słoneczną itd. Poniżej wybraliśmy kilka zegarków Citizen dla panów oraz pań.

Zegarki Citizen męskie

Zegarki Citizen to światowi reprezentanci technologii oraz innowacji, precyzji, stylu oraz wydajności. Wśród modeli dla panów polecamy nowoczesny Citizen Promaster Mechanical Diver NB6004-08E – to zegarek nurkowy o sportowym designie. Został wyposażony w mechanizm automatyczny z zabezpieczeniem antymagnetycznym i gwarantuje wysoką wydajność. Dynamiczny design Citizen sprawia, że będzie pasował do każdej sytuacji, na co dzień, na wyprawy, ekspedycje podwodne czy biznesowe spotkania. Jak przystało na zegarki Citizen męskie, oferuje wiele przydatnych funkcji. Zapewnia wysoki komfort użytkowania, dzięki wykonaniu z Super Titanium™, lekkiego i wytrzymałego materiału.

Innym modelem godnym polecenia jest Citizen Radio Controlled CB0250-84E o klasycznym designie, wyposażony w mechanizm solarny Eco-Drive, który czerpie energię z dowolnego źródła światła. Dodatkowo wyposażony został w technologię Radio-Controlled. System ten polega na odbieraniu fal radiowych emitowanych przez zegar atomowy – zegarek ustala czas na ich bazie, co gwarantuje najwyższą precyzję.

Zegarki Citizen damskie

Japońscy rzemieślnicy przemyśleli każdy detal w modelach dedykowanych paniom – jak w zegarku Citizen Radio Controlled Lady EC1183-16A. Elegancka złocona różowym złotem koperta w zestawieniu z brązowym paskiem skórzanym budzi zachwyt płci pięknej. Klasyczny design, elegancja, mechanizm solarny Eco-Drive, opcja sterowania falami radiowymi Radio Controlled to największe zalety modelu. Wokół tarczy zegarka producent umieścił skróty nazw miast, gdyż model wyposażono w funkcję 24 stref czasowych.

Innym modelem godnym polecenia jest tytanowy damski zegarek Citizen EW2600-83D Luxury Super Titanium na bransolecie. To model o charakterze biżuteryjnym, niezwykle stylowy, do którego produkcji użyto unikalnego stopu tytanu Super Titanium™, który jest lżejszy od stali, nie wywołuje reakcji alergicznych i wykazuje odporność na zarysowania. Występuje w kilku wersjach – prezentowany zegarek posiada stylową błękitną tarczę z pięknym wzorem na cyferblacie, kryształki oraz datownik podkreślony błyszczącą ramką.

 

Artykuł sponsorowany

 

Czytaj również: Prezent dla taty. 10 propozycji zegarków na prezent dla ojca. 

Share on twitter
Share on facebook