Zderzenie samochodów w Krużlowej Niżnej. Jedna osoba trafiła do szpitala

W Krużlowej Niżnej (gm. Grybów) doszło wczoraj przed południem do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedną z osób biorących udział w zdarzeniu przewieziono do szpitala.

Uszkodzone auta znajdowały się na jednym pasie ruchu, wyciekły z nich płyny eksploatacyjne. Każdym z pojazdów podróżował wyłącznie jego kierowca. Osoby te opuściły samochody i oczekiwały na poboczu na przybycie służb. Jedna z nich doznała obrażeń i została zabrana do szpitala.

Strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nowym Sączu, OSP Krużlowa Niżna oraz OSP Krużlowa Wyżna zostali zadysponowani na miejsce zdarzenia około godziny 10:45. Zabezpieczyli obszar działań służb i udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanej osobie. Następnie odłączyli zasilanie elektryczne w zniszczonych autach, dokonali sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych i usunęli pojazdy na pobocze. Ich działania trwały łącznie ponad godzinę.

fot. PSP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.