Zastanawiasz się czy WSB-NLU to Twoja uczelnia? Przyjdź na Dzień Otwarty i przekonaj się, że tak jest!

Zastanawiasz się czy WSB-NLU to Twoja uczelnia? Przyjdź na Dzień Otwarty i przekonaj się, że tak jest!

Stoisz przed jedną z najważniejszych decyzji? Zastanawiasz się, gdzie kontynuować swoją edukację? Jeśli wciąż się wahasz, którą uczelnię wybrać, Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University zaprasza na Dzień Otwarty. Odwiedź nas w Nowym Sączu! Poczuj niezwykłą atmosferę miejsca, w którym z pełnym przekonaniem będziesz chciał spędzić kilka najbliższych lat. Zapraszamy 25 maja 2021 r.!

Wpadnij na kawę i dowiedz się, co dla Ciebie przygotowała WSB-NLU

Dowiedz się więcej o Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University – spotkaj się twarzą w twarz (choć za maseczkami!) z wykładowcami i studentami. Uzyskaj odpowiedzi na pytania, które kłębią się w Twojej głowie. Po prostu odwiedź nas 25 maja br.

Nasze drzwi zawsze stoją otworem, ale tego wyjątkowego dnia, będziesz mógł poznać WSB-NLU od kuchni, pijąc pyszną kawę z przewodniczącą Rady Samorządu Studentów.

Czego dowiesz się podczas Dni Otwartych WSB-NLU?

Zastanawiasz się, dlaczego warto przyjść na Dzień Otwarty uczelni? To świetna okazja, by dowiedzieć się więcej nie tylko o ofercie naszej szkoły. Będziesz mieć niepowtarzalną okazję, by zajrzeć w różne miejsca na terenie kampusu – sprawdzić infrastrukturę uczelni, zaplecze technologiczne i przygotowanie do zajęć. Zobaczysz także, gdzie odbywają się kultowe już imprezy, jak Potęga Informatyki (która corocznie gromadzi 2,5 tys. osób). Będziesz mógł wejść na słynny taras na dachu, gdzie przed pandemią organizowane były imprezy tematyczne, lub zobaczyć pomieszczenia, z których transmitujemy nasze zajęcia na cały świat.

Korzystając z Dnia Otwartego WSB-NLU, nie będziesz pozostawiony sam sobie. Czekają Cię spotkania, wycieczki po kampusie i rozmowy z wykładowcami oraz studentami. 25 maja dowiesz się m.in.:

  • Jak wyglądają studia?
  • Czy sesja jest tak ciężka, jak wszyscy opowiadają?
  • Co to jest tzw. mid-term i jak sobie z nim poradzić?
  • Jak wygląda nauczanie w czasach epidemii?
  • Czy stawiamy bardziej na naukę teoretyczną, czy praktyczną i na czym ta decyzja jest oparta?
  • W jaki sposób możesz zyskać doświadczenie zawodowe już w trakcie studiów?
  • Dlaczego warto wybrać WSB-NLU?

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz na naszej stronie – tam też dostępne są wszystkie aktualności na temat Dnia Otwartego WSB-NLU: https://www.facebook.com/events/822917341636755/?active_tab=about.

mat. partnera
Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama