Nowosądecka Liga Futsalu. Po meczu padło pytanie: „zostaniesz moją żoną”? Odpowiedziała: tak…

Niecodzienny przebieg miała XIII kolejka Nowosądeckiej Ligi Futsalu w Nowym Sączu. Podczas meczu jeden z piłkarzy postanowił się oświadczyć. Były kwiaty, pierścionek oraz brawa zawodników i kibiców.

Oprócz typowo piłkarskich emocji, w ekstraklasie na kolejkę przed końcem NLF zwycięzcą został zespół Q-Graf/Metlaex, doszło do niecodziennego, ale jakże wzruszającego wydarzenia. Po zakończeniu meczu pomiędzy Gold Teamem, a Q-Grafem, zawodnik Gold Teamu, Mariusz Plata postanowił oświadczyć się swojej ukochanej i to w obecności swoich kolegów z drużyny oraz kibiców – oświadczyny zostały przyjęte. To dla nas wydarzenie bezprecedensowe. Można powiedzieć, że zostaliśmy wyróżnieni. Narzeczonym życzymy szczęścia, zdrowia i wielkiej miłości, a zaręczyny niech będą początkiem ich wspaniałej i szczęśliwej, wspólnej drogi życia – powiedział organizator Nowosądeckiej Ligi Futsalu Łukasz Frączek.

XIII, przedostatnia kolejka Nowosądeckiej Ligi Futsalu była emocjonująca i ciekawa. Zespół Q-Graf/Metalex pomimo porażki obronił tytuł sprzed roku, bowiem wyniki w innych meczach tak się ułożyły, na pierwszym miejscu już nic się nie zmieni.

W ostatniej kolejce nie zabraknie emocji, gdyż zespół Dom Weselny Sylwia zagra o trzecie miejsce na podium.
W pierwszej lidze również jest ciekawie i w tym przypadku ostatnia kolejka i bezpośredni pojedynek Baz Palu z Brzezną zadecyduje o mistrzostwie 1 Ligi.

W XIII kolejce strzelono łącznie 86 goli, co daje bardzo wysoką średnią 10,75 gola na mecz. Najwięcej goli strzelono w 1 ligowym pojedynku pomiędzy Walczykiem Optyk a Stowarzyszeniem Dla Miasta, gdzie wynik był 2:15. Łącznie pokazano tylko 8 żółtych kartek, nie dając ani jednej czerwonej.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.