Zapisz swoją drużynę do EL-Kag Ligi Futsalu!

Zapisz swoją drużynę do EL-Kag Ligi Futsalu!

To świetna informacja dla fanów piłki nożnej, którzy dodatkowo sami lubią rywalizację na piłkarskiej murawie.

Właśnie ruszyły zapisy do El-Kag Ligi Futsalu o Puchar Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla. Wielka gra, emocje, dramaturgia i wspaniały poziom sportowy powraca na sądecką halę.

W tym roku system grania nie ulegnie zmianie. Drużyny zostaną podzielone na trzy klasy rozgrywkowe: Ekstraklasę, I Ligę oraz II Ligę po dziesięć zespołów.

W przypadku większego zainteresowania nie wykluczamy poszerzenia II Ligi. W pierwszej rundzie drużyny rozegrają spotkania każdy z każdym, a następnie podzielimy tabelę na grupy mistrzowskie oraz spadkowe mówi Łukasz Frączek organizator rozgrywek.

Łącznie każdy zespół rozegra 13 spotkań. Dodatkowym smaczkiem rywalizacji będzie Puchar Ligi Futsalu który jest częścią rozgrywek. El-Kag Liga Futsalu ponownie zagości na największej hali sportowej w Nowym Sączu przy ul. Nadbrzeżnej 34 dodaje Frączek.

Czytaj również: PSEUDOKIBICE WBIEGLI NA MURAWĘ STADIONU W GRYBOWIE! [WIDEO]

W każdej klasie rozgrywkowej do wygrania będą fantastyczne nagrody o łącznej puli 20.000 zł. Każda drużyna niezależnie od zdobytego miejsca, otrzyma puchar względnie wysoki do lokaty, dyplom, zdjęcie drużyny, płytkę z relacją zdjęciową z całego sezonu, vouchery do naszych partnerów oraz nagrody finansowe.

Pierwsza kolejka El-Kag Ligi Futsalu startuje już 5 listopada 2019 roku. Zakończenie ligi planujemy na 14 marca 2019 r, tradycyjnie Galą Zakończenia w Hotelu Ibis Styles w Nowym Sączu.

Już dziś ZAPISZ swoją drużynę !!!

Więc informacji:

tel: 500-758-968, e-mail: [email protected]

oraz na plakacie i głównej stronie wydarzenia http://lfsportevents.pl/ligafutsalu/ ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ EL-KAG LIGI FUTSALU 2019/20: http://lfsportevents.pl/oferta/

Odwiedź konto autora na Twitterze

Źródło: Ł.Frączek

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama