Zanim zacznie się Mundial – wydanie specjalne

Zanim zacznie się Mundial – wydanie specjalne

Takiego wydania DTS nawet najstarsi górale jeszcze nie widzieli. Może to nawet jedna z najobszerniejszych gazet poświęconych polskiej reprezentacji piłkarskiej, jakie się kiedykolwiek ukazały. „Polacy na mundialach”, czyli wszystko o polskiej drużynie narodowej w dniu Narodowego Święta Niepodległości. 11 listopada premiera specjalnego wydania DTS – ponad 100 stron pasjonującej lektury nie tylko dla kibiców.

Piłkarskie Mistrzostwa Świata w Katarze rozpoczną się 20 listopada, Polacy pierwszy mecz zagrają dwa dni później, ale klimat wielkiego turnieju będzie można poczuć już od najbliższego piątku na naszych łamach. Przecież wszyscy jesteśmy kibicami piłkarskiej reprezentacji Polski, a kiedy gra, przed telewizorami zasiadają nawet ci, o których na co dzień trudno powiedzieć, że są fanami futbolu.

Dlatego śmiało możemy napisać, że nasze mundialowe wydanie DTS adresowane jest do każdego. Znajdą tu coś dla siebie piłkarscy koneserzy, ale też niedzielni kibice. Starsi panowie, pamiętający srebrną drużynę Kazimierza Górskiego będą mieli okazję opowiedzieć wnukom, jak to Polak został królem strzelców mistrzostw świata i nie był to Robert Lewandowski. Na 104 stronach opowiemy, jak Polacy przywozili medale z mundiali, a na turniej w Argentynie nasza drużyna jechała jako jeden z kandydatów do złotego medalu. Ale będzie też o „Klątwie Piechniczka” czyli o tym, że od 36 lat nie możemy wyjść z grupy na mistrzostwach świata. Będzie i słodko, i gorzko.

Mnóstwo jest w naszym specjalnym wydaniu tych piłkarskich wydarzeniach, o których szanujący się kibic zapomnieć nie może, a wyrwany w środku nocy do odpowiedzi, musi wyrecytować daty, nazwiska, wyniki, a najlepiej jeszcze strzelców bramek. Żartujemy! Po to wydajemy taki magazyn jak DTS POLACY NA MUNDIALACH, byście zawsze mieli pod ręką kompendium wiedzy o wszystkim, co w polskiej piłce najważniejsze. To wydanie gazety musicie koniecznie zachować na pamiątkę.

A piszą w nim dla Was najlepsze pióra polskiego dziennikarstwa sportowego m.in.: Ryszard Niemiec, Jerzy Cierpiatka, Ireneusz Pawlik, Marek Latasiewicz, Jerzy Sasorski, Andrzej Godny, Jacek Gucwa i wielu innych autorów.

Uwaga – jako jedyni w Polsce mamy obszerny wywiad z byłym selekcjonerem reprezentacji Adamem Nawałką, który od 2018 r. nigdzie jeszcze nie wypowiadał się na temat swojej pracy i rozstania z kadrą, własnej kariery piłkarskiej i zawodniczej. Wielkie turnieje, wielkie mecze, wielcy zawodnicy: Lato, Boniek, Deyna, Lubański, Lewandowski…

Takich opowieści w naszym wydaniu zawarliśmy ponad 100 stron. Wersja elektroniczna DTS POLACY NA MUNDIALACH dostępna już od 11 listopada na naszym portalu. Papierowe wydanie magazynu będzie dostępne – jak zawsze bezpłatnie – od 16 listopada. Uwaga – aby zapewnić sobie papierowy egzemplarz, już dzisiaj warto wysłać krótką prośbę o rezerwację egzemplarza magazynu na adres: [email protected] z dopiskiem MUNDIAL KATAR.

Dobrej lektury!

Archiwum Gazet DTS

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama