Zamknięty most na jednej z dróg powiatowych w regionie

Zamknięty most na jednej z dróg powiatowych w regionie

Znak drogowy

Uwaga kierowcy! Wkrótce ruszają prace związane z odbudową mostów w ciągu jednej z dróg powiatowych naszego regionu. Utrudnienia potrwają przez kilka miesięcy.

Jak zapowiadano już w ubiegłym roku (pisaliśmy o tym TUTAJ), w ciągu drogi powiatowej nr 1464K Bobowa – Brzana w powiecie gorlickim zostaną odbudowane dwa mosty. Istniejące przeprawy (stalowe o drewnianej konstrukcji) zostaną rozebrane, a na ich miejsce powstaną nowe. Według komunikatu na oficjalnej stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Gorlicach, „inwestycja obejmować będzie odbudowę dojazdów do mostów, wykonanie obrukowania stożków, koszy siatkowo-kamiennych na prawym i lewym brzegu potoku oraz wykonanie elementów zabezpieczających ruch pieszych”.

Prace ruszają w najbliższy poniedziałek, czyli 27 marca. Droga w okolicy mostu w Brzanie (gm. Bobowa) zostanie zamknięta dla ruchu kołowego. Dokładną lokalizację tego odcinka oraz wyznaczony objazd oznaczono na mapie, znajdującej się w galerii pod tekstem. Zakładany termin zakończenia robót to październik 2023 roku.

mapa: Starostwo Powiatowe w Gorlicach
fot. ilustr.: pixabay.com


Czytaj też:

Remont w Mszalnicy. Kierowców czekają utrudnienia

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama