Zagórzany. Dachowanie samochodu. Nie żyją dwie osoby (zdjęcia)

Zagórzany. Dachowanie samochodu. Nie żyją dwie osoby (zdjęcia)

zagórzany, wypadek, dachowanie

W Zagórzanach (powiat gorlicki) na drodze w kierunku Kwiatonowic życie straciły dwie osoby. Dachował samochód marki Volkswagen. Na miejscu zdarzenia pojawiło się pogotowie ratunkowe, a także policja, Ochotnicza Straż Pożarna Zagórzany oraz JRG Gorlice.

Fatalne w skutkach wydarzenie potwierdził w rozmowie z naszym portalem chwilę po zgłoszeniu oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

– Tak, mogę potwierdzić, że doszło do dachowania samochodu. Zgłoszenie przyjęliśmy o godz. 23:22. Auto marki Volkswagen jest w fatalnym stanie. Dwie osoby nie żyją. Trudno teraz cokolwiek powiedzieć o okolicznościach tego zdarzenia. Na miejscu są służby, które wyjaśniają przyczyny – mówił chwilę po zdarzeniu oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach w rozmowie z portalem DTS24.

Po kilku godzinach było już wiadomo, że w wypadku życie stracili obywatele Mołdawii. Jak informują strażacy z OSP Zagórzany, fakt ten ustaliła policja.

Wczoraj o godz. 23:24 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego w naszej miejscowości z udziałem jednego pojazdu, na odcinku drogi powiatowej Zagórzany – Kwiatonowice. W wyniku wypadku śmierć poniosły dwie osoby, jak ustaliła policja – obywatele Mołdawii, dwaj mężczyźni w wieku 21 i 24 lata. W działaniach oprócz naszej jednostki udział brały także zastępy z JRG Gorlice, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policja, która następnie pod nadzorem prokuratora prowadziła oględziny wypadku. Do remizy poświęciliśmy około godz. 4:05 – informuje OSP Zagórzany.

Fot: Biecz998, 112malopolska.pl, OSP Zagórzany

Czytaj także: Zaginął 46-letni Paweł Gwóźdź z Witowic Górnych

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama