Zabrzeż. Kontrola drogowa z finałem na komendzie. W tle broń i narkotyki

Zabrzeż. Kontrola drogowa z finałem na komendzie. W tle broń i narkotyki

narkotyki, KMP Nowy Sącz, broń

29-latek został zatrzymany do kontroli drogowej w Zabrzeży. Policjanci wcześniej ustalili, że mężczyzna może mieć narkotyki w samochodzie. Nie mylili się.

Do zatrzymania doszło późnym wieczorem. Funkcjonariusze, którzy zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 29-letni mieszkaniec Sądecczyzny może przewozić narkotyki w swoim volkswagenie.

,,W związku z tym w miniony piątek (18 marca) policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej, kiedy późnym wieczorem przejeżdżał przez Zabrzeż. Podejrzenia policjantów bardzo szybko się potwierdziły, ponieważ podczas sprawdzania samochodu funkcjonariusze znaleźli ponad 100 gramów marihuany” – informuje komisarz Justyna Basiaga, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Mundurowi zatrzymali mężczyznę, a następnie przeszukali jego miejsce zamieszkania. Tam znaleźli nielegalną broń i amunicję. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie osiem sztuk elementów broni palnej oraz 629 sztuk amunicji różnego kalibru. 29-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją Prokuratora Rejonowego wobec podejrzanego zastosowano  środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

,,Na dalszym etapie sprawy możliwe są także zarzuty w sprawie nielegalnej amunicji i broni zabezpieczonej w miejscu zamieszkania 29-latka. Aktualnie broń i amunicja poddawane są ekspertyzie” – wyjaśnia rzeczniczka sądeckiej policji.

Czytaj także: Jak doszło do kolizji? To nie pierwsze takie wykroczenie 32-latka.

Źródło: KMP Nowy Sącz 
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Ewa Novel tuż przed finałem Szansy na sukces

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.