Zabrzeż: budowlańcy skończyli miesiąc przed terminem

Zabrzeż: budowlańcy skończyli miesiąc przed terminem

Już od 1. września uczniowie szkoły podstawowej i mieszkańcy Zabrzeży (Gmina Łącko) będą mogli korzystać z nowej sali gimnastycznej. Prace udało się ukończyć przed czasem.

W trakcie budowy z inicjatywy inwestora do projektu wprowadzono kilka zmian. Dzięki temu powstała loża dla widowni na pierwszym piętrze oraz dodatkowe pomieszczenie do magazynowania sprzętu sportowego. Dla zmniejszenia kosztów eksploatacji zmodyfikowano też nieco system instalacji centralnego ogrzewania.

Przez wszystkie te poprawki gmina była zmuszona wystąpić do Starostwa Powiatowego o nowe pozwolenie na budowę, uwzględniające zmiany.

Mimo takich opóźnień pracownicy budowy stanęli na wysokości zadania. Nowa sala gimnastyczna została ukończona blisko miesiąc przed planowanym terminem.

Całkowity koszt realizacji inwestycji wyniósł prawie 1,3 miliona złotych, z czego ponad 700 tysięcy to pieniądze pozyskane z funduszy Ministerstwa Sportu.

fot. Gmina Łącko

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.