Zaadoptuj kociaka!

Zaadoptuj kociaka!

W imieniu Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Nowym Sączu przedstawiamy cudowne kociaki czekające na adopcję. Maluchy czekają na dom i kochającą rodzinę. Może właśnie na Ciebie?

Candy została znaleziona jako mały, około dwutygodniowy kociak. Pomimo długiego leczenia okulistycznego nie udało się przywrócić pełnej sprawności jej prawego oka, nie przeszkadza jej to jednak w brykaniu i poznawaniu świata. Candy, jak samo imię wskazuje, to istny słodziak i przytulasek, perfekcyjny nowy członek rodziny. Bo właśnie kochającej rodziny szuka nasza mała kotka. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Krakowie. Jest zdrowa i zaszczepiona. Nie zrażajcie się odległością. Chętnie pomożemy z transportem Candy.

Berry to śliczna, czarna kotka. Urodzona przez mamę Mango, która znalazła już dom. Berry jest grzeczną panienką, czasami brykającą w mniejszym, lub większym stopniu, jak każdy młody, zdrowo rozwijający się kociak. Przytulaśna i urocza, na pewno szybko podbije każde serce. Nie może już się doczekać nowego towarzystwa i swojego własnego domu.

Nasza ostatnia kandydatka to cudowna Nela. Młoda koteczka była znaleziona na szlaku w gminie Rytro i zabezpieczona przez TOZ w Nowym Sączu. Nela uwielbia kontakt z człowiekiem, a przy tym bardzo jest bardzo wyluzowaną oraz odważną kotką. Doskonale dogaduje się z innymi kotami, odnajdzie się również w psim towarzystwie.

Wszystkie kociaki są odrobaczone, testy Fel/FIV ujemne, obowiązuje umowa adopcyjna i kastracja kociaków, gdy osiągną odpowiedni wiek.

Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt pod numerem telefonu 600 043 131.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy w sprawnym przeprowadzeniu całego procesu.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama