Za kilka miesięcy czeka Cię matura? W przygotowaniach pomóc może darmowy kurs organizowany przez WSB-NLU

Za kilka miesięcy czeka Cię matura? W przygotowaniach pomóc może darmowy kurs organizowany przez WSB-NLU

To ostatnie chwile, by skorzystać z wyjątkowej propozycji Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu. Uczelnia wyciąga pomocną dłoń w stronę maturzystów i organizuje dla nich bezpłatne, intensywne kursy, przygotowujące do egzaminu z matematyki.

Jeśli już od pierwszych dni września słyszysz o konieczności nauki, utrwalania wiedzy, powtarzania materiału, to może oznaczać, że jesteś osobą, która za kilka miesięcy zmierzy się z maturą. Jednak nie ma się czym martwić, czasu jeszcze sporo, a jeżeli zależy Ci na dobrym wyniku z egzaminu, możesz najbliższe miesiące dobrze wykorzystać.

Jedną z możliwości są darmowe kursy z zakresu matematyki podstawowej i matematyki rozszerzonej organizowane przez WSB-NLU. W ramach każdego z nich przygotowano 15 spotkań, które pomogą Ci przygotować się do matury, sprawdzić wiedzę i nadrobić zaległości. Będzie to też świetna opcja dla osób, które potrzebują motywacji do nauki.

Kursy dostępne są dla wszystkich maturzystów, a ich ogromną zaletą jest fakt, że w całości prowadzone są interaktywnie poprzez platformę CloudA.

Jak wyjaśnia Michał Kapała, Specjalista ds. rekrutacji i marketingu WSB-NLU, w ramach kursów poruszane będą wszystkie kwestie związane z nową maturą z matematyki zgodnie z aktualnymi wymaganiami na rok 2021. Ponadto kursanci będą mogli zadawać pytania, czy prosić o pomoc w rozwiązywaniu zadań, które ich interesują.

To ostatnie dni, by zapisać się na bezpłatne kursy. Zgłoszenia przyjmowane są do poniedziałku, 2 listopada. Rejestrować można się poprzez specjalny formularz dostępny TUTAJ.

materiał partnerski

fot. ilustr. pixabay

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.