Korzenna: zderzenie dwóch osobówek. 19-latek poszkodowany

Około 18:30 w Korzennej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Najprawdopodobniej jeden z kierowców prowadził pod wpływem alkoholu.

Renault2

Z naszych informacji wynika, że Volkswagen podczas wyjeżdżania spod jednego z budynków znalazł się na przeciwnym pasie, którym jechał samochód marki Audi. Doszło wtedy do zderzenia obu aut i poszkodowany został 19-letni kierowca Audi.

Nastolatek został przewieziony do szpitala przez karetkę pogotowia ratunkowego. Natomiast drugim z kierowców zajęła się policja. Mężczyzna najprawdopodobniej prowadził pod wpływem alkoholu.

Przez jakiś czas ruch w miejscu zdarzenia, czyli w okolicy posterunku policji i budynku ośrodka zdrowia, odbywał się wahadłowo. W działaniach uczestniczyły zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Korzenna oraz OSP Korzenna Centrum. Strażacy zasypali sorbentem wyciekłe płyny eksploatacyjne oraz usunęli z jezdni pozostałości po kolizji.

Na miejscu wciąż pracują policjanci.

fot. Arkadiusz Zając

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.