Nowy Sącz, ul. Kołłątaja: z okna czteropiętrowego bloku wypadł mężczyzna

Nowy Sącz, ul. Kołłątaja: z okna czteropiętrowego bloku wypadł mężczyzna

Dramat wydarzył się przy ul. Kołłątaja w Nowym Sączu. Człowiek wypadł z okna czteropiętrowego bloku. Niestety wezwany na miejsce lekarz mógł jedynie stwierdzić zgon 69- letniego mężczyzny…

Dzisiaj (17 kwietnia) około godz. 6 rano policjanci otrzymali zgłoszenie, że przy ul. Kołłątaja w Nowym Sączu pod jednym z bloków leży nieprzytomny mężczyzna. Po przybyciu na miejsce zdarzenia potwierdził się najczarniejszy scenariusz: 69 letni mężczyzna spadł z czwartego piętra i w wyniku upadku zmarł.

-Na miejscu zdarzenia, pod nadzorem prokuratora pracowali funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Szereg przeprowadzonych przez nich czynności pozwoli na ustalenie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. Wstępnie wykluczono, by do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie – informuje Aneta Izworska z Zespołu ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

W akcji brali również udział sądeccy strażacy. Jak poinformował nas Paweł Motyka z sądeckiej komendy Państwowej Straży Pożarnej zostali zadysponowani do otwarcia mieszkania z okna którego wypadł mężczyzna.

– Funkcjonariusze potrzebowali naszej pomocy w otwarciu mieszkania w celu sprawdzenia czy nie ma wewnątrz innych osób – informuje Paweł Motyka.

Ciało 69-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

 

***

  • Telefon zaufania dla dorosłych: 116 123. Działa codziennie, także w święta, od godz. 14:00 do 2:00 w nocy.
  • Centrum wsparcia: 800 702 222.
  • Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111. On działa codziennie od godz. 12:00 do 2:00 w nocy
  • Telefon zaufania dla rodziców zaniepokojonych o bezpieczeństwo dzieci: 800 100 100.
  • Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców oraz pedagogów: 800 080 222.

– W Nowym Sączu działa Ogólnopolska Linia Pomocy Pokrzywdzonym. Prowadzi ją Fundacja Iwo-Doradztwo Obywatelskie. Pełni ona między innymi rolę telefonu zaufania dla dzieci, młodzieży z problemami oraz dla ludzi z myślami samobójczymi. Codziennie mamy kontakt z potencjalnymi samobójcami. Wielu z nich zawdzięcza nam życie. Bezpłatny nr telefonu 222 309 900 – informuje nasz Czytelnik Jacek  Salamon.

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama