Z ostatniej chwili! Jest nowy rozkład jazdy szynobusu. Będzie kursował częściej

Zainteresowanie mieszkańców szynobusem przerosło oczekiwania władz. Jak udało się nam dowiedzieć, dziś rano około stu osób nie zmieściło się do pojazdu na stacji Nowy Sącz Chełmiec i musiało czekać ponad godzinę. Pasażerowie skarżą się na zbyt małą ilość kursów. Przed chwilą pojawił się jednak nowy rozkład jazdy, a w nim dodatkowe 10 przejazdów. 

Szynobus będzie kursował teraz czterdzieści razy w ciągu dnia. Dodatkowe przejazdy pojawiły się w godzinach szczytu, czyli pomiędzy 7, a 9 i około godziny 15.

Nowy rozkład poniżej.

Niestety ostatni kurs nadal jest po godzinie 18, więc ci, którzy kończą pracę później, muszą korzystać z innych środków transportu. Szynobus nie kursuje też w weekendy.

ESPECTO

3 comments

  1. Mariola 9 Maj, 2018 at 18:20 Odpowiedz

    To jest poprostu kpina, przepraszam jakimi innymi środkami transportu? To miasto powinno się zatroszczyć i swoich mieszkańców. Podatki ściągać to wiedzą jak, ale jak już trzeba coś od siebie zapewnić to najlepiej „umywać ręce” niech sobie sami radzą. Czy którykolwiek z tych pseudo urzędników w sądeckim ratuszu zadał sobie trud i odpowiedział na pytanie w jaki sposób mają do swoich domów wrócić choćby pracownicy galerii Trzy Korony? To jest poprostu absurd!!

  2. Grzegorz 10 Maj, 2018 at 16:04 Odpowiedz

    A gdzie kursy na dworzec główny?! Czym mają dojechać naprzyklad pracownicy kolei? Ludzie mają kupować dodatkowy bilet na inny autobus? Ile czasu zajmie taki dojazd, ile będzie kosztował, i czy miasto zwróci za dodatkowy bilet i jak wytłumaczy pracownika ze spóźnił się do pracy?!

Wypowiedz się w tej sprawie