Z Jelnej do kadry!

Aleksandra Cygan z Uczniowskiego Klubu Sportowego 3 Jelna Staszkówka została powołana na zgrupowanie reprezentacji Polski U17 piłkarek nożnych.

Renault2

Selekcjoner Marcin Kasprowicz już 7 lutego zbierze zawodniczki w Gdańsku.  Po tygodniowych zajęciach kadrowiczki wystąpią w hiszpańskiej Pinatar Arena Football Center na prestiżowym turnieju. Zawody w Hiszpanii będzie dla reprezentacji U17 ostatnim elementem przygotowań do II rundy eliminacji Mistrzostw Europy.

W marcu Polki powalczą o awans do turnieju finałowego z Norwegią, Czechami i Ukrainą. Turniej odbędzie się w Norwegii, a awans uzyska tylko najlepszy zespół. Z Małopolski w kadrze znalazła się jeszcze Natalia Wróbel z AZS UJ Kraków. Najliczniejszą ekipą w reprezentacji stanowią piłkarki z Time Grot SMS Łódź. Jedyną zawodniczką grającą w zagranicznym klubie jest Wiktoria Fronc z West Ham United.

 

Na zdjęciu: Piłkarki nożne z UKS 3 Jelna Staszkówka coraz częściej trafiają do kadry kraju

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.