VR, WSB, noc gier

Wyższa Szkoła Biznesu zaprasza na noc w murach uczelni. Będzie maraton gier i wirtualna rzeczywistość!

Gry rożnego rodzaju są z nami od wieków. Ich formy są przeróżne: od zwykłych gier planszowych aż po najbardziej innowacyjne, które fascynują współczesne społeczeństwo. Jedno wiemy na pewno: rozrywka ta uczy, kształci, bawi a przede wszystkim INTEGRUJE.

Rada Uczelniana WSB-NLU dla wszystkich znużonych piątkowym wychodzeniem do klubów ma bezprecedensową propozycję i zaproszenie na trening szarych komórek.  31 stycznia 2020r. w murach Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis Univeristy (ul. Zielona 27) odbędzie się jedyna w swoim rodzaju noc dla wszystkich mieszkańców Nowego Sącza i okolic pod hasłem:  „Alternatywny Piątek – GAMES NIGHT”.  Jest to wydarzenie, które ma na celu zintegrować uczestników w rozgrywkach gier planszowych oraz komputerowych.

Będzie możliwość wzięcia udziału w turnieju gry FIFA 20 organizowanego przez Games Zone oraz skorzystania ze stanowisk gry z wykorzystaniem sprzętu VR (Wirtualna Rzeczywistość). Ci, którzy mają przesyt gier komputerowych bedą mogli przenieść się w świat „planszówek” przy dobrej muzyce.

Jeżeli szukasz ciekawego rozwiązania na spędzenie piątkowego wieczoru – zapraszamy do WSB-NLU w Nowym Sączu już 31.01.2020r od godziny 20:00!

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.