Wytrwaj do końca i zdobądź pierwszą publikację z nowej serii Robię to co kocham

Wytrwaj do końca i zdobądź pierwszą publikację z nowej serii Robię to co kocham

Wydawnictwo RTCK w Nowym Sączu rozpoczyna nową serię publikacji ph. „Robię to co kocham”. Pierwsza to audiokonferencja „Wytrwaj do końca!” Marcina Zielińskiego, która właśnie się ukazała. Dla naszych Czytelników mamy egzemplarze do rozdania.

Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was,
poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni
/J15, 7/

Wytrwałość nie jest dla wytrwałości. Nie jest po to, aby się po prostu potrudzić. Jest narzędziem do osiągania wielkich rzeczy” – to zdanie Marcina Zielińskiego zapala do działania. Świadectwo życia tego młodego człowieka pokazuje, że wiek nie jest ograniczeniem, a niepowodzenia to efekt braku wytrwałości. Jednak kto z nas może zapewnić o swojej stuprocentowej wytrwałości? Z czym zmagamy się na co dzień w dążeniu do spełnienia? Jak z tymi zmaganiami sobie poradzić?

Marcin Zieliński mówiąc o wytrwałości podczas spotkania zorganizowanego początkiem tego roku w Nowym Sączu przez RTCK podzielił się niezwykłą historią swojego życia, w którym za cenę ogromnego uporu, wiary i wierności Bożej obietnicy dziś znajduje się w samym sercu swojego powołania.

Pamiętam, jak jechałem do siedziby RTCK do Nowego Sącza na konferencję. To była długa i męcząca podróż, generalnie sporo podróżuję, bo czuję się wezwany do wielu miejsc, ale mój organizm nie zawsze staje na wysokości zadania. Pięć godzin w samochodzie, w dodatku kończyłem jeszcze konferencję. Dlaczego to wspominam? Podczas konferencji mówiłem o wytrwałości, a ja jednej rzeczy nauczyłem się w życiu: największe cuda, jakie widziałem w mojej posłudze, działy się wtedy, kiedy czułem się słaby, wyczerpany i zmęczony – dokładnie tak, jak podczas tamtej podróży – wspomina Marcin Zieliński.

Postawa tego młodego człowieka utwierdza w przekonaniu, że wytrwałości można się nauczyć. Jednak proces dochodzenia do postawy bycia wytrwałym nie jest prosty. – Bardzo wiele osób się zniechęca. Modlą się, modlą się, modlą się i… nic. Znacie to? – pyta retorycznie Marcin Zieliński. Zapytany o jego własną historię i trudne momenty w dążeniu do wytrwałości mówi: – Kiedy ktoś w Internecie komentuje: „Ten to ma łatwą wiarę. Od razu jest cudzik i już” to zawsze odpowiadam: „To zapraszam do mojego życia. Najlepiej kilka lat wstecz, kiedy nikt mnie nie widział. Kiedy przez pięć lat chodziłem po ulicach i modliłem się nad ludźmi… bez żadnego efektu.

Świadectwo Marcina pokazuje, jak ważne w wytrwałości jest oczekiwanie na Bożą odpowiedź. – Okazuje się, że oczekiwanie na odpowiedź Pana Boga często jest zbawienne dla nas. Gdyby nie ten czas, owoce modlitwy nie byłyby dla nas tak dobre, jak wówczas, gdy na nie w bólu i niecierpliwości „doczekujemy”. Ja wiem, że nie lubimy czasu stagnacji, okresu przejściowego. Ale ten właśnie czas może się okazać dla nas kluczowy, ponieważ pozwala nam zmieniać swoje serce – komentuje.

Historia Marcina to także losy innych osób, które osiągały wielkie rzeczy dzięki wytrwałość. Marcin jako lider wspólnoty „Głos Pana” ze Skierniewic posługuje modlitwą o uzdrowienie i dzieli się tym, czego nauczył się podczas ostatnich dziesięciu lat życia z Bogiem. – Dopiero serce, które jest w 100 procentach poddane Bogu jest gotowe na otrzymanie odpowiedzi. Chodzi o to byś dał się pokochać i przyjął tę miłość – możemy usłyszeć w jego wypowiedziach.

Wydawnictwo RTCK zaproszeniem do współpracy Marcina Zielińskiego rozpoczęło serię „Robię to co kocham”, której celem jest prezentowanie osób rozwijających się na wszystkich poziomach swojego powołania. – Mam zaszczyt przedstawić pierwszą publikację z tej serii “Robię to co kocham”. Jest to audiokonferncja „Wytrwaj do końca!” Marcina Zielińskiego. Wyjątkowego człowieka, którego poznałem osobiście i który, jak powiedziałem na podsumowanie jego konferencji u nas w RTCK, ograbił nas ze wszystkich wymówek – mówi Kamil Zbozień, właściciel RTCK.

O autorze:

Marcin Zieliński – lider wspólnoty „Głos Pana” ze Skierniewic. Ewangelizator głoszący w kraju i za granica. Posługuje modlitwą o uzdrowienie. Prywatnie absolwent AWF-u w Warszawie.

O RTCK:

Pomagamy ludziom w odkryciu swojego powołania, tego kim są i wspieramy ich rozwój w kluczowych sferach życia. Wszystko po to, aby mogli robić to, co kochają.

Jak zdobyć egzemplarz?

Pod postem na FB Dobrego Tygodnika Sądeckiego na ten temat, napisz, dlaczego to Ty powinieneś otrzymać egzemplarz audiokonferencji „Wytrwaj do końca” Marcina Zielińskiego. Na komentarze czekamy dziś (20 września) do północy. 

Materiał partnera

Źródło: RTCK

Fot. Dorota Czoch

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.