Wyszła z imprezy i zaginęła. Na ratunek ruszyli goprowcy, strażacy i policjanci

Wyszła z imprezy i zaginęła. Na ratunek ruszyli goprowcy, strażacy i policjanci

Dziewczyna wyszła pół godziny przed północą z imprezy i słuch o niej zaginął. Na zewnątrz był mróz i nie było ani chwili do stracenia. Na pomoc ruszyło Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Nastolatka miała przemieszczać się w kierunku góry Kicarz, która wznosi się nad Piwniczną-Zdrój oraz Łomnicą-Zdrój.

– Wczoraj o godzinie 23:30 dyżurny CSR Krynica odebrał zgłoszenie o zaginięciu dziewczyny, która po wyjściu z imprezy udała się w kierunku góry Kicarz i nie było z nią kontaktu. Do działań zostali zadysponowani ratownicy z Piwnicznej, którzy mając na uwadze bardzo niską temperaturę i odzież w jaką była ubrana poszukiwana pilnie udali się w rejon Kicarza – relacjonują ratownicy krynickiej grupy GOPR.

W akcji brały udział również miejscowe jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Policja. Na szczęście po godzinie udało się odnaleźć dziewczynę. Wychłodzona nastolatka została quadem przetransportowana do karetki pogotowia ratunkowego.

Fot. Grupa krynicka GOPR

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.